צמד לפדרו. ניצחון לבני יהודה

ליגת העל: צמד ענק של פדרו גלבאן, עם בישול מהסרטים של אלירן עטר, העניק לבני יהודה ניצחון 1:2 על מכבי נתניה, שחזרה להפסיד. רביד גזל כבש לנתניה

יום ראשון 27 דצמבר 2009
אשר גולדברג
שני שערים מהירים ויפים בפתיחת המשחק, לא הוביל למשחק כדורגל גדול, אך לדרמה נהדרת. בני יהודה הצליחה לחזור לעצמה ולהפוך פיגור לניצחון 1:2 על מכבי נתניה ועצרה רצף של שני הפסדים רצופים. 

במכבי נתניה קיוו להמשיך את המומנטום מארבעת הניצחונות האחרונים, אבל זה לא עבד בבלומפילד. למרות זאת הקבוצה החדשה של עטר, קבוצה שנראית אחרת לחלוטין מפתיחת העונה תחת שרביטו של נתי עזריה.

בני יהודה, שהכתירו אותה "קבוצת הקטנות", לאחר שלא גברה על אף קבוצה גדולה בצמרת, תנסה להחזיר את הכבוד בהמשך העונה ולפחות טועמת ניצחון לאחר שני ההפסדים האחרונים.

מהלך המשחק:

כבר בדקה הרביעית מבצע ענק של רביד גזל, שהותיר מאחוריו את המגן ושלח פגז פנימה - 0:1 מהיר למכבי נתניה. 

אלירן עטר שחזר השבוע מהמועמדות לשער העולם, הצליח להעמיד מועמדות נוספת, אולי על בישול השנה:  בדקה ה-17 החליט החלוץ של בני יהודה להשאיר במסירת אומן לפדרו גלבאן, שמול שער ריק קבע 1:1 ענק בבלומפילד.

במחצית השנייה
בני יהודה היא זו שלחצה על הדוושה כדי להשיג את המהפך ושער הניצחון, והוא אכן הושג. בדקה ה-80 מהארן ראדי, שנכנס כמה דקות קודם שלח כדור רוחב מאגף ימין, פדרו גלבאן היה ללא כיסוי, הוריד כדור בחזה ושלח שטוח פנימה - 1:2 מהפך לבני יהודה.

בני יהודה: דלה איינוגבה, עוז ראלי, איבן גארידו, דין מורי, כפיר אדרי, סיניסה ליניץ', לירוי צעירי (מהראן ראדי, 80), עמרי אפק (אסי בלדוט 70), פדרו גלבאן, משה ביטון (איציק עזוז, 85), אלירן עטר. 

מכבי נתניה
: דניאל ליפשיץ, קלמי סבן, ביוואן פרנסמן, אוראל דגני, יגאל אנטבי (נפצע - ריף מסיקה, 53), אלמוג כהן, רביד גזל (פיראס מוגרבי, 84), שניר גואטה, טל מעבי, דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה (אחמד סבע, 68).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק