לוזון: פדרו ועטר זכו לשכר גבוה

ליגת העל: מאמן בני יהודה ידע לפרגן לכובש צמד השערים ולבישול הענק של אלירן עטר בניצחון נגד מכבי נתניה: "יש תמורה בעד האגרה". גלבאן: "הכל בשביל הקהל". ראובן עטר: "המשחק היה שווה כוחות"

יום ראשון 27 דצמבר 2009
אשר גולדברג
בבני יהודה הרגישו הקלה לאחר הניצחון 1:2 נגד מכבי נתניה, שעצר את התנופה של ראובן עטר וקבוצתו, אך גם עצר את רצף ההפסדים של הכתומים. 

מאמן בני יהודה, גיא לוזון, הרגיש טוב במיוחד לאחר חזרה לתלם הניצחונות: "נתניה התקרבה לאיזור שלנו וזה יצר טווח מסויים לקבוצות שאחרינו. היה תשוקה, רצון, חשק. חזרנו מפיגור לניצחון. הקבוצה של עטר רצו כל הזמן, הם הקשו עלינו. נכון שאנחנו מתחילים בזמן האחרון לספוג ראשונים, ניתן על זה את הדעת. זה ענייין גם של אופי ובגרות.

על השחקנים המצטיינים: "פדרו ועטר זכו לשכר גבוה היום, הם עבדו קשה ויש תמורה לאגרה. מסתכלים על הטבלה, אנחנו לא ניצחנו את הגדולות ואנחנו עם אותן מספר נק' כמו מכבי ת"א". 

השחקן המצטיין, פדרו גלבאן שכבש צמד לניצחון אמר בסיום: "משמח אותי להיות שחקן מצטיין. היינו מחוייבים לנצח, הייתה מטרה ואני שמח שזה הצליח. אני מרגיש את הקהל, אני נותן בשבילו הכל". 

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר היה מאוכזב לנוכח העצירה של קבוצתו מרצף הניצחונות: "היה משחק כזה שפתחנו אותו טוב. לא ניצלנו את המצבים להגדיל את התוצאה. במחצית השנייה הם היו יותר חדים. היה משחק שווה כוחות, הניצחון שלהם חבל. המטרות שלנו היו במטרה לא להתפרק לפלייאוף התחתון, אנחנו התרחקנו משם זה עדיין לא מספיק. לא קל לאחר המהפכה שעברנו. 

לקראת מועד ההעברות הקרוב אמר עטר: "יכול להיות שיהיו עוד שינויים בינואר, אבל הניסיון מלמד שבתקופה הזאת זה לא משפר הרבה. על החיסרון של זוגבו שעזב לחודש לאליפות אפריקה: "יש לנו שוערים טובים. אני סומך עליהם". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק