הפסד אחד יותר מדי

בוסטון הכתיבה את הקצב כבר מדקות הפתיחה וניצחה באורלנדו. האם התסריט הזה יחזור גם הלילה? אורלנדו תתאפס על עצמה, כי אין לה שום אפשרות אחרת, ותחזיר לעצמה את כח ההרתעה לקראת המשחקים בבוסטון

יום שלישי 18 מאי 2010
מערכת TELESPORT

עד לסדרת הגמר, אורלנדו לא נתקלה ביריבות שהקשו עליה יותר מדי. שני סוויפים קלילים, מול שארלוט ומול אטלנטה, דאגו למג'יק למספיק מߠוחה בין הסדרות ולהרצה טובה מאוד לקראת סדרות הגמר.  מנגד, בוסטון הדהימה את כולם עם הדחת קינג ג'יימס וקבוצתו קליבלנד והוכיחה כי גם הטריו הוותיק עוד בחיים ומסוגל להרבה יותר.

רבים האמינו כי אורלנדו תביס את הסלטיקס כבר במשחק הראשון ובכך יעלו את הרף, אבל בוסטון במשחק הירואי התעללה באורלנדו כבר מן הפתיחה. הפרש השיא כבר הגיע למעל 20 נקודות והסל הירוק פשוט ננעל. גם דוק ריברס, מאמנה של בוסטון, ידע להגיד אחרי המשחק הראשון: "זה היה משחק הגנה ואנחנו אוהבים כאלה. דרך ההגנה ניצחנו".

הלילה באורלנדו לאורלנדו אין שום אפשרות אחרת מלבד להתעורר ולנצח את המשחק. ייתכן בהחלט כי המגי'ק היו שאננים אחרי שני סוויפים ולא השכילו להבין את גודל המעמד ואת עוצמת היריבה. במשחק הקודם הצטיין וינס קארטר עם 23 נקודות ואחריו הוסיף נלסון Ļ20 נקודות, אבל דוויט "סופרמן" הווארד קלע 12 נקודות בלבד. אמנם מתחת לסלים הוא היה דומיננטי יותר עם 13 כדורים חוזרים, אך שר ההגנה של המגיק חייב לנצח את בוסטון דרך המפתח שלה - הגנה.  

בבוסטון במשחק האחרון בלטו מעל כߕלם הצמד ריי אלן ופול פירס, 25 ו-22 נקודות בהתאמה. כפי שהגיב סטאן ואן גאנדי בסדרת המשחקים מול אטלנטס לג'ונסון וסמית', הוא היום ילחץ אותם כבר מן הפתיחה ולא ייתן להם את חופש המרחב. אין ספק שואן גאנדי יצטרך היום להוציא את המקסימום משחקניו, בעיקר מבארנס ושארד ۜואיס שנעלמו במשחק הראשון.

לבוסטון אמנם יש את הניסיון והידע במעמדים האלה, אך אורלנדו בהחלט קבוצה מוכשרת שתתעלה על עצמה, תתאפס הלילה, ותשווה את הסידרה ל-1:1. הפסד ביתי בסדרת הגמר הוא אחד יותר מדי עבור קבוצה כזו.

משחק 21 בטוߤס ה-WINNER: אורלנדו מג'יק - בוסטון סלטיקס (7+)
ההמלצה שלנו: אורלנדו מג'יק

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק