רונן אלעד חולץ מההמון הזועם

אלעד חולץ על ידי שוטרים מעשרות אוהדים שהקיפו אותו וקראו לעברו קריאות גנאי. השופט לשעבר יצחק בן יצחק שהיה בין אלו שחילצו את אלעד: היה מזל שחילצו אותו בזמן

שבת 20 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
עד מתי נגיד שזה רק כדורגל, משחק שבאים אליו מכיף וצריכים לשוב ממנו הביתה בשלום. הערב שוב הרימה האלימות את ראשה ושוב חווינו מקרה אלימות קשה בכדורגל שלנו.

הפעם הקורבן היה רונן אלעד מבעלי הפועל פ"ת אשר חולץ על ידי כוחות משטרה והשופט לשעבר יצחק בן יצחק מאוהדי הפועל פ"ת בתום המשחק בבלומפילד. 

התקרית המכוערת שבנס הסתיימה ללא נפגעים התרחשה עם סיום המשחק בין הפועל ת"א להפועל פ"ת בו ניצחה הקבוצה המקומית.  אלעד הבעלים של הפועל פ"ת שעשה את דרכו ממחוץ לגדרות האצטדיון משער 1 אל עבר השערים 7 ו-8 שם נמצאת כניסת השחקנים במטרה לדבר עם שחקני קבוצתו הוקף על ידי עשרות אוהדים של הפועל פ"ת שקיללו אותו והשמיעו לתוך אוזנו מילים קשות. 

במקום נכח מבקר השופטים יצחק בן יצחק שיחד עם שוטר נוסף במדים הרחיקו את הבעלים מתוך ההמון. עד מהרה הגיע לאזור גם כוח של  יס"מ שהקיף את האוהדים וחילץ משם את רונן אלעד ההמום אל תוך האצטדיון. 

השופט הבינלאומי לשעבר יצחק בן יצחק אמר הערב ל-TELESPORT:  " אני לא במדים, אבל ראיתי את ההתקהלות ואלימות סביב רונן אלעד וניגשתי לעזור. היה מזל שהשוטרים חילצו אותו בזמן, הוא נראה המום ולא הבין איך אירוע כזה קורה לו. לא שמעתי את רונן עונה לאותם אוהדים. אישית לי  חבל שאנשים שבאים עם כוונות טובות לכדורגל ומביאים כסף נתקלים בדברים כאלו".

כעת נראה כי אלעד ישקול את דרכו בקבוצה כזכור מאיר שמיר עזב את הקבוצה בזמנו על רקע התפרעויות אוהדים נגדו ונגד בנו. כעת מחכים בהפועל פ"ת לראות האם גם אלעד יעזוב בגלל מקרה דומה. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק