רק השכר מעניין אותם

כך התבטא ארקדי גאידמק בסוף המשחק. בבית"ר ירושלים היו מאוכזבים מאוד בעקבות ההפסד 1:2 בהרצליה ואיבוד ההזדמנות לעלות את היתרון בפסגה לחמש נקודות. מזרחי: זרקנו שלוש נקודות לפח הזבל

שבת 20 ינואר 2007
אשר גולדברג
  ארקדי גאידמק שכל השבוע ביקר את משחקה של הקבוצה ואת היכולת שלה ומחפש פיתרונות הטריח עצמו ביום הקר והגשום הזה לתא הכבוד בהרצליה.

מול הזכוכית הוא ראה יכולת דלה של המיליונרים שלו ולא הפסיק לאורך כך המשחק לרתון ולדבר על היכולת הדלה.

בסיום הוא אמר: "המצב בקבוצה לא טוב. השחקנים חושבים רק על השכר וממש לא טוב לראות יכולת שכזו בקבוצה. צריך לעשות שינוי גדול".

פרדי דוד: "בהפסקה היינו בדרך להפסד בטוח ודיברנו כל המחצית על טקטיקה. החדרתי אמונה בשחקנים ואני שמח בסופו של עניין הם הראו אופי.

בכדורגל יש את השבת שלאחר מכן. אני לא מוריד כהוא זה מערכה של בית"ר אבל זה הכדורגל.
מכבי הרצליה תעשה מעט שינויים קוסמטיים ואני מאמין שהיא תישאר בליגה.

אנחנו נצרף השבוע לפחות שלושה שחקנים. ממחר נתחיל להתכונן למכבי חיפה בשבוע הבא.

יוסי מזרחי: "עשינו היום טעויות קשות. היו לנו שלוש נקודות ביד וזרקנו אותם לפח הזבל. כנראה שזה לא עובד כמו שרצינו אבל אנחנו עשינו שגיאות קשות והחזרנו את הרצליה למשחק וגם אחרי שהרצליה כבשה את השער השני היו לנו מספיק הזדמנויות כדי להשוות ולנצח".

יואב זיו, שנבחר לשחקן המצטיין: "שלטנו במשחק ועלינו למחצית שנייה כאילו למשחק אחר. אולי זה משהו במנטליות. כואב לי שהקהל הגיע הערב במזג אוויר שכזה וראה תצוגה שכזאת.

אנחנו צריכים לשנות את הגישה בראש ולדעת לדרוס. אני חושב שהטעות היא שלנו. יש לנו הרבה דברים לקחת מהמשחק הזה וללכת הביתה ולעשות חושבים טוב טוב".

מהראן ראדי: "מבחינתי שלוש הנקודות הם הדבר החשוב ביותר. הצגנו משחק לחימה נהדר ואני חושב שהשכחנו את המשחק העלוב מול הכח. לא היינו נחותים היום מבית"ר".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק