פרגוסון: נחתים עוד שחקן אחד

מנג'ר מנצ'סטר יוߠייטד, אלכס פרגוסון, לא מתכנן מסע רכש נרחב בקיץ הקרוב, זאת בעקבות המצב הכלכלי הקשה בו שרוי מועדון הפאר האנגלי. בן פוסטר עובר לבירמינגהאם

יום רביעי 19 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי שלוש אליפויות רצופות, מנצ'סטר יונייטד הפסידה את הבכורה באנגליה לצ'לסי. גם בליגת האלופות היונייטד לא הצליחה לעבור את רבע הגמר ולמעשה התואר המשמעותי היחיד בו זכו השדים האדומים העונӔ, הוא גביע הליגה.

למרות חוסר ההצלחה היחסית העונה, אלכס פרגוסון לא מתכנן מהפיכה בסגל ואל חאבייר הרננדז המקסיקני הצעיר וכריס סמולינג שהגיע מפולהאם, המנג'ר הסקוטי יצרף כנראה עוד שחקן אחד בלבד. מי שעוזב את הקבוצה, הוא השוער האנגלי המאכזב בן פוסטר, שמצטרף לבירמינגהאם תמורת 6 מיליון פאונד.

"אולי תהיה החתמה של עוד שחקן אחד", אמר פרגוסון לקראת יציאת הקבוצה למסעה בארה"ב. "נרצה להביא עוד שחקן איכותי אחד, אבל זה יהיה קשה לנוכח האקלים החדש בקבוצה".

כשפרגוۡון אומר אקלים חדש בקבוצה, הוא מתכוון למצב הכלכלי הקשה בו נמצא המועדון והחובות הכבדים אליו הוא נקלע. המצב הנוכחי יאלץ את פרגסון לבנות על השחקנים שיש לו כבר בסגל.

"לפעמים אתה חייב לסמוך ולהאמין במה שבנינו במשך השנים האחרונות ואני מתכוון לדۑוק בסגל הקיים, או לפחות ברובו", אמר הסקוטי.

לגבי מסע מחנה האימונים בשיקגו, שלאחריו תערוך היונייטד משחקי אימון מול קבוצות מה-MLS, כולל משחק מול קבוצת אול סטארס של הליגה, אמר פרגוסון: "יצאנו לדרך. אנחנו חייבים למצוא חזרה את הקצב והריכוז שלנו, אחרי האכזבה של העונה שהסתיימה. נרצה להתחיל את העונה ברגל ימין".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק