גרנט קיבל הוראה למכור שחקנים נוספים

הצרות הכלכליות לא עוזבות את פורטסמות'. אברהם גרנט קיבל הוראה מראשי המועדון, להחליט על זהות השחקנים שיימכרו בעלות של לפחות 6 מיליון פאונד, כדי למנוע מהמועדון ללכת לפשיטת רגל

יום חמישי 31 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 כשאברהם גרנט התמנה למאמנה של פורטסמות', הוא ידע שהמצב המקצועי של המועדון הזה קשה, אך לא האמין עד כמה המצב הכלכלי בפורטסמות' הוא רע. גרנט, שבנה של רכש בינואר, התבשר היום כי הוא חייב למכור שחקנים בעלות של לפחות 6 מיליון פאונד, כדי למנוע מהמועדון ללכת לפשיטת רגל.

דייויד ג'יימס השוער, יונאס קאבול, קווין בואטנג, נאדיר בלחאג' ודייויד נוג'נט עשויים למצוא את דרכם מחוץ למועדון, אם לא יימצא פיתרון של הרגע האחרון.

פורטסמות', שהובסה אתמול (רביעי) בביתה 4:1 ע"י ארסנל ונותרה שקועה במקום האחרון, תאלץ להסתדר במחזור הקרובים גם ללא שחקניה האפריקאיים, שעזבו לטובת אליפות אפריקה, כך שהמצב של המועדון כרגע נראה אנוש והסיכוי של פומפי לשרוד בליגה הבכירה שואף לאפס.

פומפי, חייבת לשלם בדחיפות מיסים וחובות בסך 5.5 מיליון פאונד לפני השימוע שייערך לה בבית המשפט ב-10 לפברואר, אחרת תוכרז כפושטת רגל. 

פורטסמות', שעליה מוטל איסור לרכוש שחקנים חדשים, קיבלה הלוואה של 10 מיליון פאונד מאיש העסקים בלראם צ'ארנאי, כדי שתוכל לשלם את משכורות חודש דצמבר, אך עתידה הכלכלי נראה אפור מתמיד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק