קיבלנו ביטחון לקראת חיפה

ירון הוכנבוים, מאמן הפועל עכו, מאמין כי קבוצתו יכולה להפתיע גם את מכבי חיפה אחרי התוצאה המצויינת מול הפועל ת"א באמצע השבוע

יום שישי 01 ינואר 2010
אשר גולדברג
במשחק הראשון העונה של הפועל עכו, יצאה העולה החדשה למשחק חוץ מול האלופה מכבי חיפה בקרית אליעזר והפסידה רק בדקות האחרונות בעקבות שער של שלומי ארבייטמן. בינתיים, הסיבוב הראשון כבר הסתיים והפתעת הסיבוב היא אותה עולה חדשה מעכו, אלופת התיקו שאומנם השיגה רק שני ניצחונות אך הפסידה ארבע פעמים בלבד כל הסיבוב.

התיקו המרשים ביותר של עכו היה באמצע השבוע מול הפועל ת"א. המאמן ירון הוכנבוים אמר לקראת המשחק מול מכבי חיפה: "התיקו מול הפועל נותן לנו ביטחון שאפשר לעשות תוצאה טובה גם מול מכבי חיפה. אם הצלחנו לנטרל את הקבוצה שנמצאת בכושר הטוב ביותר בישראל לאחרונה, אפשר אותי גם להפתיע את חיפה".

גם יו"ר עכו ציון וויצמן אופטימי לקראת האלופה: "אפשר להפתיע את חיפה כמו שהפתענו את הפועל ת"א. אומנם עשינו הרבה תוצאות תיקו אך בהרבה מהמשחקים האלו יכולנו לנצח, כולל במשחק האחרון מול הפועל שאני מאמין שאם היה נמשך כמה דקות נוספות היינו עושים זאת".

כ-1500 מאוהדי מכבי חיפה צפויים להגיע לאיצטדיון גרין בנצרת עילית כדי לדחוף את קבוצתם, בעוד רק כ-500 אוהדים של העולה החדשה יעשו את דרכם מעכו. על כך אמר היו"ר וויצמן: "עד העונה הבאה יסתיימו העבודות באיצטדיון בעכו ויהיה לנו מגרש ביתי אמיתי ואז יגיעו הרבה יותר אוהדים שלנו".


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק