גולן סיכם עקרונית במכבי פתח תקווה

בתום פגישה ארוכה בין עומר גולן, עמוס לוזון ושינו זוארץ הוחלט כי אם עומר גולן ימצא קבוצה באירופה במשך השבוע הבא, הוא יחתום בה, אחרת יחזור למכבי פתח תקווה.

שבת 02 ינואר 2010
אשר גולדברג

 עומר גולן נפגש הערב עם ראשי מכבי פתח תקווה ודן עימם על האפשרות שיצטרף לקבוצה.
המועדון מציע לגולן חוזה לארבע וחצי עונות. גולן מעדיף בשלב זה למצוא קבוצה באירופה ובין שני הצדדים הושגה הסכמה על פיה גולן יחפש לעצמו קבוצה אחרת באירופה בשבוע הקרוב. במידה וימצא, יחתום בה ומכבי פתח תקווה לא תעמוד בדרכו. במידה וגולן לא ימצא קבוצה באירופה, הוא יחזור לארץ ויקבל את הצעת מכבי פתח תקווה ויחזור אל קבוצת נעוריו.

במכבי פתח תקווה עושים מאמצים עליונים כדי לשכנע את עומר גולן להגיד להם כן, ולחזור ולשחק כבר בשבוע הבא במדי המלאבס, מלוקרן הבלגית שם הוא נדחק לקצה הספסל ואינו מקבל הזדמנויות משני המאמנים שהיו בקבוצה מתחילת העונה.

שיחות ראשונות בארץ התקיימו כבר ביום חמישי, כשגולן נחת לחופשת מולדת. מכבי פתח תקווה מציעה לחלוץ שלהם חוזה משופר עם תוספת של חצי עונה, חוזה ארוך טווח של 4 שנים, כאשר שכרו של השחקן יהיה קרוב ל-180 אלף דולר נטו פר עונה.

בנוסף השחקן יתוגמל במענקים ומכבי פתח תקווה תזכה באחד התארים, או תגיע לפלייאוף העליון. לעומר גולן מובטח כי במידה ותהיה לו בקיץ הצעה אחרת מקבוצה באירופה, מכבי פתח תקווה שוב לא תעמוד בדרכו ותאפשר לו לעבור.

גורם בכיר בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "לוזון וזוארץ עושים הכל כדי שגולן ישחק במכבי פתח תקווה. הסיכויים גבוהים מאוד, אבל תמיד צריך לקחת אפשרות, שדברים ישתבשו. גולן יודע שזהו צו 8 וקריאה לדגל לחזור מהקור הבלגי והספסל, להרכב. שחקן שישחק יהיה בנבחרת לקראת מוקדמות היורו באוקראינה ופולין".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק