יבוריאן בדרך להפועל פת

למרות הניצחון המשכנע על אחי נצרת אתמול, (0:3) אלי מחפוד רוצה להתחזק. אילייה יבוריאן, חלוצה של מכבי ת"א, סיכם עקרונית וצפוי לחזור בימים הקרובים למלאבס. עמירן שקלים הצטרף, ג'ברו שוחרר

יום ראשון 03 ינואר 2010
אשר גולדברג
 בהפועל פ"ת יכולים סוף סוף לחייך. הקבוצה, שנקלעה למקום האחרון במחזורים האחרונים, השיגה אתמול ניצחון חשוב מאוד, 0:3 על אחי נצרת במאבק תחתית על שש נקודות ונחלצה אל מעל הקו האדום.

למרות הניצחון, בפ"ת לא מסתנוורים ויודעים שהם צריכים חיזוק. השחקן המשמעותי ביותר שצפוי להגיע למלאבס כבר בימים הקרובים הוא אילייה יבוריאן, חלוצה הארמני של מכבי ת"א, שהחל את דרכו בישראל בקבוצה.

העיסקה ממומנת ע"י איש עסקים מוכר וכבר היום ייפגש תומר סיני, אחד מהספונסרים של הקבוצה עם ראשי מכבי, שתיתן להפועל פ"ת גם את עמירן שקלים, המגן השמאלי הצעיר.

ליבוריאן יש גם הצעה מבני סכנין, אך הוא מעדיף את זו של הפועל פ"ת. יבוריאן, הובא לישראל ע"י פרדי דוד בהפועל פ"ת והוליך את הקבוצה לזכייה בגביע הטוטו. מהפועל פ"ת הוא עבר יחד עם קשטן להפועל ת"א וכבש את שער הניצחון בגמר גביע המדינה מול בני יהודה. 

יבוריאן חתום גם על עליית ליגה עם הפועל קרית שמונה, ועל ההעפלה לאירופה יחד עם בני סכנין לפני שנתיים וחצי בעונה נהדרת שלו יחד עם מאור בוזגלו. אחרי עונה שעברה מוצלחת במכבי ת"א, יבוריאן פתח רע מאוד את העונה הנוכחית ולא השתלב בקבוצה של אבי נמני. 

מי שהצטרף היום רשמית לקבוצה הוא עמירן שקלים, המגן השמאלי של מכבי ת"א, שהושאל עד סוף העונה. שחקן נוסף שחוזר להפועל פ"ת הוא שגיב כהן, המגן הימני הצעיר שחוזר הביתה אחרי עונת השאלה בעירוני רמה"ש.

עוד ביום הארוך במלאבס, החליטו אלי מחפוד מאמן הקבוצה והצוות המקצועי להיפרד מג'ורג' גברו הליברי. ההחלטה לשחרר את השחקן נובעת משיקולים מקצועיים בלבד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק