גרנט: מבין את אוהדי פורטסמות'

מאות אוהדים זועמים של פורטסמות', דרשו מהנהלת המועדון להתפטר בעקבות התיקו אתמול (שבת) מול קובנטרי בגביע ושאלו: "לאן נעלם הכסף?". גרנט בתגובה: "אפשר להבין למה הם מתוסכלים"

יום ראשון 03 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 פורטסמות', של אברהם גרנט וטל בן חיים, עוברת תקופה קשה מאוד, כלכלית ומקצועית. אחרי שני הפסדי הליגה הרצופים, הקבוצה רשמה אתמול עוד מפח נפש, כשסיימה רק בתיקו 1:1 את משחק הבית שלה מול קובנטרי במסגרת הגביע האנגלי.

התיקו הזה הוציא את אוהדי פורטסמות' משלוותם ומאות מהם דרשו מההנהלה להתפטר אחרי המשחק המביש מול קובנטרי וצעקו: "איפה נעלם הכסף? לפטר את ההנהלה".

אברהם גרנט, מאמן הקבוצה התבקש להתייחס למצב הקשה אליו נקלע המועדון ואמר לכלי התקשורת באנגליה: "אני מאוד מתרשם מהקהל, הם היו מאחורינו לאורך כל המשחק ואלו לא ימים קלים".

גרנט הוסיף: "אני מכבד את האוהדים, אני מבין מדוע הם מתוסכלים אבל צריך להבין שאף אחד במועדון לא שמח עם הסיטואציה שנקלענו אליה".

פורטסמות', שסוחבת את כל הליגה על גבה, תתארח במחזור הבא במשחק חוץ קשה מאוד מול פולהאם. גרנט יצטרך להסתדר במשחקי הליגה הקרובים וגם במשחק החוזר בגביע מול קובנטרי, ללא שחקניו האפריקאים שיצאו לאליפות אפריקה ואולי גם בלי עוד כמה שחקנים שיימכרו בקרוב, כדי למנוע מהמועדון ללכת לפשיטת רגל.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק