לא צריכים לדבר על נקמה

אבירם ברוכיאן מתרגש לקראת המשחק מול הפועל תל אביב. על ברק יצחקי אמר: "אתם לא יודעים עד כמה הוא עצבני וכמה הוא רוצה להוכיח לאוהדים של בית"ר שהוא נשאר פה"

יום ראשון 03 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 בית"ר ירושלים ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק המסקרן מחר מול הפועל ת"א. לפני האימון כינס המאמן יצחק שום את שחקניו לאסיפה קבוצתית בה הקרין להם קטעי וידאו ממשחקייה של היריבה ואף אמר להם: "כמאמן אני תמיד מחכה למשחקים גדולים שכאלה. אלו משחקים שבהם אני מרגיש חי יותר מכל משחק אחר. אותו דבר צריך להיות אצלכם. שחקנים מחכים להיות שותפים למשחקים גדולים שכאלה".

 המאמן התייחס גם למשחק הליגה האחרון מול מכבי ת"א כשאמר: "הפסדנו את המשחק כקבוצה. כשאנחנו סופגים שערים זאת לא אשמה של ההגנה, אלא של כל הקבוצה, כשאנחנו מנצחים זה לא ניצחון של ההתקפה אלא של כל הקבוצה.אנחנו צריכים להסתכל על המשחק הקודם שלנו וללמוד את הטעויות שלנו. אנחנו צריכים להגיע מחר ולהיות מאוחדים, שכולם יעשו את העבודה, יעודדו אחד את השני – זה שם המשחק".

 קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן, סיפר על התחושות לפני המשחק ואמר: “יש התרגשות לקראת המשחק, כל משחק בין שתי קבוצות גדולות הוא מרגש יותר מאשר משחק רגיל, מה גם שזו הפועל תל אביב. המשחק חשוב לקהל שלנו וגם לנו ולכן יש לו חשיבות יותר ממשחק ליגה רגיל".

 ברוכיאן שזוכר את המפגש האחרון בין הקבוצות בבלומפילד אשתקד התייחס לאותו המשחק כשאמר: ”אנחנו לא צריכים לדבר על נקמה, אלא נבוא להציג את היכולת שלנו. זה נכון שההפסד בעונה שעברה זה משהו שלא נשכח, אבל אנחנו באים לנצח את המשחק בלי שום קשר למשחק בעונה שעברה". 

ברוכיאן מודע לעובדה שבית"ר ירושלים מגיעה למשחק כאנדרדוג ואמר: "אני חושב שהפועל פייבוריטית במשחק הזה וזה לא סוד, מה גם שהמשחק אצלם בבית, אבל כמו שאמרתי אנחנו יכולים בכל מצב לנצח כל קבוצה וזה שאניימה ובאדיר לא משחקים יכול לעזור קצת אבל אני לא חושב שזה ישפיע בצורה כל כך משמעותית על תוצאת המשחק”.

 לסיום התייחס ברוכיאן לסאגת ברק יצחקי כשאמר: ”אני חושב שכל מה שהיה בתקשורת ישפיע על ברק יצחקי לטובה. אתם לא יודעים עד כמה הוא עצבני וכמה הוא רוצה להוכיח לאוהדים של בית"ר שהוא נשאר פה. אני לא רוצה לחשוף את מה שאנחנו מדברים בינינו אבל אני רק יכול להגיד שהוא עצבני ואת זה תראו מחר במשחק”.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק