עברתי חבלי לידה קשים

ליגת העל: פרדי דוד זכה בניצחון הראשון כמאמן מכבי פ"ת לאחר ה-0:3 על הפועל ר"ג: "הבחורים היו נחושים". יובל נעים: "בושה וחרפה איך ששיחקנו". עומר דמארי: "עומר גולן רק יוסיף כאן"

יום ראשון 03 ינואר 2010
אשר גולדברג

מכבי פתח תקווה בדרך חדשה? המלאבסים עצרו רצף ארוך של חוסר ניצחונות, לניצחון דיי משכנע 0:3 נגד הפועל רמת גן באיצטדיון וינטר.

מאמן הפועל רמת גן, יובל נעים: "לא הגענו למשחק. תוסיף את ההחמצות שאני לא האמנתי בהם. פתח תקווה משום דבר עשו גול, לא הופענו למשחק. בושה וחרפה. לא עשינו שום דבר ממה שתרגלנו השבוע. חבל מאוד. נישב עם ירון ונראה מה עושים, עם מה שיש עכשיו לא יספיק. ננסה לצרף 4 או חמישה שחקנים באישור ההנהלה,שעשוי לעזור לנו לשרוד".

מהצד היותר מחוייך של הערב, פרדי דוד, שזכה עם ניצחון ראשון במדי פ"ת: "חבלי לידה קשים היו לי כאן. כבר באסיפה ראיתי שהחבר'ה מאוד נחושים ומאוד רוצים. השחקנים שהצטרפו אוזן ויבריץ' העניקו ביטחון טוב מאוד בחלק האחורי, שהיה חסר לנו. מקווה שמכאן נמשיך ונשתפר. מכבי פ"ת לא יכולה להיות איפה שהיא היום".

על השינויים האחרונים: "שיניתי היום שיטה לנוכח השחקנים החדשים. הגבתי מהר מאוד למשחק של ר"ג. השחקנים הפנימו ועשו זאת יוצא מהכלל". על ההמשך: "אם הכל ילך כמו שצריך נעשה עוד 2 החתמות. עומר גולן בשביל מכבי פתח תקווה יהיה בונוס ענק. נקווה שעומר יחזור ויהיה חלק ענק במועדון הזה. אני אקווה שעומר יבוא לשחק כאן". 

השחקן המצטיין של הערב, עומר דמארי אמר בסיום: "אני שמח על ההזדמנות שקיבלתי היום. עומר גולן שחקן טוב בפני עצמו, אם הוא יהיה כאן יהיה טוב לי. אני מתרכז כרגע רק בעצמי. אני מקווה שאנחנו בדרך חדשה, היה משחק חשוב על 6 נק' אפילו. אני שמח שברחנו מכל מה שהיינו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק