הפועל נחושה להעביר את יצחקי לאדום

בוקר המשחק בין הפועל ת"א ובית"ר ירושלים: כתובות נאצה רוססו על קירות מתחם בית וגן. הפועל ת"א מרכזת את מירב המאמצים לרכישת ברק יצחקי ולא סופרים את אמירותיו של קורנפיין

יום שני 04 ינואר 2010
אשר גולדברג
כשיתפזר הלילה העשן סביב המשחק בבלומפילד בין הפועל תל-אביב לבית"ר ירושלים, יפתח באופן רשמי הקרב האמיתי בין שני המועדונים. הקרב על החלוץ ברק יצחקי.

בית"ר ירושלים והעומדים בראשה, גומא אגייאר ואיציק קורנפיין, מוכנים למכור לאלתר את יצחקי לכל מועדון אירופי שישלם מיליון יורו במיידי. 

במצבה הכספי של הקבוצה, יצחקי "תקוע" עם חוזה כבד ועדיין לא שילמו את כל הכספים עבור רכישתו מגנק הבלגית, בבהלת רכישתו ערב המשחקים במוקדמות ליגת האלופות דאז נגד ויסלה קראקוב.

בהפועל תל-אביב סימנו את ברק יצחקי וברור לאלי טביב וגבי קצרה שהבאתו למתחם חודורוב תגרור כותרות בתקשורת ותג מחיר גבוה במיוחד. ההצעה שתועבר לבית"ר ירושלים היא סכום של 600 אלף יורו עבור בעלות על חצי מכרטיסו של יצחקי, כאשר מכירה עתידית לאירופה תכניס לבית"ר ירושלים כסף נוסף.

גורם המקורב להנהלת הפועל תל-אביב אמר הבוקר: "בשלב זה, המאמן אלי גוטמן אינו מביא חלוץ ז למרות שיש לו מועמד חזק. ברק יצחקי מיצה את עצמו בירושלים ושם יודעים זאת. האנטי של קורנפיין ואגייאר נגד המהלך הוא רק מהחשש שלהם מגרעין האוהדים נגדם. צריך סבלנות, כולם רואים שברק רוצה לברוח מבית"ר. השילוב שלו עם ורמוט ושכטר הוא המתכון האדום לאליפות".

גם גורם מצד הנהלת בית"ר ירושלים התייחס לאפשרות עזיבתו של יצחקי: "חל שינוי בבית"ר ירושלים. חוץ מכותרת בתקשורת שתלבה את המדורה, לא יצאו לשום מאבק בעד השארתו של יצחקי ואין שום בעיה שיעזוב. הרצון שלו לברוח לחו"ל והנתק מחלק מהאוהדים יגרמו ליצחקי ללבוש אדום ולפרוח מחדש".

נכון לעכשיו, ברק יצחקי שומר על שתיקה, אבל איש מאוהדי בית"ר לא שמע אותו מתייצב מול התקשורת ומצהיר על כוונותיו להישאר בירושלים. גם אחד מחבריו של יצחקי, אחד משחקני בית"ר ירושלים, טוען: "בקרוב תראו את יצחקי מחייך ומאושר באימון הבכורה באדום".

בוקר המשחק: כתובות נאצה בבית וגן

בלומפילד צפוי להיות הערב מלא ב-15 אלף צופים, כשהמאבק של יצחקי היום יתמקד דווקא מול בלמי הפועל, אביחי ידין ודאגלס דה-סילבה.

בשעות הבוקר המוקדמות של יום המשחק, כשאנשי בית"ר ירושלים הגיעו למתחם בית וגן, הם נדהמו לגלות כי רוססו צלבי קרס וכתובות הנאצה נגד המועדון. בין הסמלים והכתובות שרוססו: "שמעון גרשון ימות" ו-"היום המוות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק