הסלטיקס לא יעצרו

אחרי שני ניצחונות באורלנדו, הסלטיקס חוזרים הביתה לבוסטון במטרה אחת ברורה, לנצח את שני המשחקים הבאים ולהעפיל בצורה חלקה לסדרת הגמר

שבת 22 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 עד לסדרה מול בוסטון, הכל הלך קל לאורלנדו מג'יק בӤלייאוף הנוכחי. קל מידי. המג'יק לא קיבלו מאבק אמיתי משארלוט ואטלנטה והעפילו בצורה חלקה ומושלמת לגמר המזרח. אלא שאז הגיעה בוסטון.

הסלטיקס הגיעו כאנדרדוג לסדרת המזרח. למעשה החבורה של דוק ריברס הגיעה כאנדרדוג כבר לסדרת חצי הגמר מול קליבלנד, אבל לۛו תספרו את זה ללברון ג'יימס, שיושב בבית וחושב מה תהיה התחנה הבאה שלו.

המג'יק עלו לסדרה מול הסלטיקס כשהם מלאי ביטחון, ללא הפסד בפלייאוף ועם יתרון ביתיות מול החבורה המתבגרת מבוסטון, דבר לא יעצור אותם בדרך לסדרת גמר שנייה ברציפות. 
הסלטיקס? הם עשו את מה שהם יודעים לעשות ואת מה שצריך לעשות כדי לנצח סדרות פלייאוף. ההגנה הרצחנית שלהם אמללה את שחקני המפתח של אורלנדו וההתקפה עבדה כמו מכונה. גם הלוזריות של וינס קארטר לעומת הווינריות של גארנט, פירס ואלן, לא הזיקה לאלופת 2008, בדרך לשניĠניצחונות חוץ גדולים בדיסניוורלד. באופק הקרוב כבר רואים את קובי והלייקרס מחכים בסדרת הגמר.

אל תטעו, אורלנדו לא תבוא לבוסטון כדי להיות שטיח לסלטיקס בדרך לגמר. המג'יק יבואו להילחם ולנסות להציל קצת מכבודם האבוד. אלא שמולם עומדת קבוצה מנוסה, שהגיע۔ לשיא בדיוק בזמן הנכון של העונה. הניצחון בסדרה מול קליבלנד ושני הניצחונות באורלנדו, תורמים להרגשה הטובה ולביטחון העצמי שמרקיע שחקים. מכאן הדרך של בוסטון לגמר, היא כבר כמעט בלתי נמנעת.

משחק מספר 86 בווינר: בוסטון סלטיקס - אורלנדו מג'יקĨ4+). ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק