מחזיקת הגביע תצא לבאר-שבע

הגרלת משחקי הגביע מליגות הנוער ועד הילדים נערכה בהתאחדות. המשחק המרכזי בנערים: מכבי תל-אביב נגד מכבי חיפה

יום שני 04 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
הגרלת משחקי רבע גמר גביע המדינה מגילאים נוער עד ילדים נערכה הבוקר במשרדי ההתאחדות לכדורגל. במשחקי הגביע לנוער לא צפויים מפגשים בין הגדולות.

הפועל תל-אביב, מחזיקת הגביע, תצא למשחק חוץ מול מכבי באר-שבע מליגת המשנה ואילו האלופה מכבי חיפה תצא למשחק חוץ נגד ראשון-לציון. מ.ס אשדוד תארח את הפועל פ"ת ובית"ר ירושלים את בני סכנין.

במשחקי הגביע לנערים א' צפויים משחקים מעניינים מאוד. במשחק המעניין ביותר תארח מכבי תל-אביב את מכבי חיפה, בני יהודה תשחק מול בית"ר ירושלים, הפועל תל-אביב מול הפועל פ"ת והפועל קריית-שמונה מול מ.ס אשדוד.

במשחקי הגביע לנערים ב' תפגוש בית"ר ירושלים את בית"ר נס טוברוק, מכבי תל-אביב את הפועל כפר סבא, הפועל חיפה את הפועל באר שבע ומכבי פ"ת את הפועל ת"א. 

במשחקי הגביע לנערים ג' תארח מכבי חיפה את מ.ס אשדוד, הפועל חיפה תארח את נשר, הפועל ב"ש את מכבי ת"א ומכבי פ"ת תשחק מול בית"ר ירושלים.

כל המשחקים יערכו ב-27 במרץ. 

המשחקים הבולטים במשחקי הגביע לילדים (שיערכו ב-16 בינואר): 

ילדים א': מכבי תל-אביב מול מכבי פ"ת והפועל חיפה מול מכבי נתניה. בילדים ב' יערך דרבי בין מכבי ת"א והפועל תל-אביב וראשון לציון תארח את מכבי חיפה. בילדים ג' תארח הפועל תל-אביב את מכבי הרצליה ובית"ר מעלה אדומים את מכבי חיפה. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק