רמלה הנחילה לרמהש הפסד בכורה

כדורסל נשים: אליצור רמלה, מחוזקת בפלאנט פירסון ואדוויג לאוסון, הנחילה הפסד בכורה לרמה"ש האלופה, עם ניצחון גדול 71:78. לאוסון הצטיינה עם 21 נקודות. גם אשדוד, רמת חן, בנות השרון ונתניה ניצחו

יום שני 04 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי 11 מחזורים זה קרה: אלקטרה רמה"ש האלופה נחלה הפסד בכורה, דווקא במגרשה של אליצור רמלה היריבה המושבעת שלה, שניצחה בצדק 71:78 וחזרה למאבקי הצמרת.

רמלה, התחזקה לפני המשחק הזה בפלאנט פירסון הסנטרית המעולה וברכזת אדוויג לאוסון, שהיתה המצטיינת במשחק והיתה הסיבה העיקרית לניצחון של רמלה.

לאוסון הוליכה את רמלה לניצחון הזה עם 21 נקודות ו-10 ריבאונדים וכבר על פי המשחק הראשון שלה אפשר לומר שרמלה הרוויחה רכזת מעולה. היחידה שתיפקדה הערב בשורות רמה"ש היתה קייה ווהן עם 25 נקודות, אך היא לבדה לא יכלה לרמלה, שהיתה נחושה מפתיחת המשחק והוליכה לכל אורכו.

מכבי אשדוד, הצליחה להשיג ניצחון חוץ 66:71 בחולון למרות ששיחקה ללא הסנטרית המעולה שלה קורטני פאריס, שעזבה את הקבוצה. בהעדרה של פאריס, היתה זו נטאשה לייסי שהוליכה את אשדוד עם 20 נקודות וחמישה אסיסים. ריבי גרינבוים הוסיפה 15 נקודות.

מכבי רמת חן, פיגרה במשך שלושה רבעים מול אס"א ירושלים בביתה, אך רבע רביעי גדול הוליך אותה לניצחון 66:79. טיפני ג'קסון הוליכה את רמת חן עם 26 נקודות ו-11 ריבאונדים. מיסטי וויליאמס הוליכה את ירושלים עם 23 נקודות.

תוצאות נוספות המחזור:

מכבי תל כביר - בנות השרון 83:107 (לבנות השרון: אוליקאנה סאני 30 נקודות ו-11 ריבאונדים).

אליצור מכבי נתניה - הפועל ת"א 84:92 (לנתניה: מוניק קוקר 22 נקודות)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק