אני נדהם כל פעם מחדש

מאז שהפרשה הנוכחית טיפסה לכותרות, אני בתדהמה מתמשכת. אם אכן מוצדקות הטענות נגד סמי בכר, אין בכלל צורך לומר מהי משמעות הדברים. כל בר דעת מבין זאת. שאול איזנברג מוטרד מאוד מפרשת סמי בכר

יום שלישי 05 ינואר 2010
שאול אייזנברג

 אין בכוונתי לנקוט עמדה בפרשת סמי בכר. יש  לי רושם שהעניין נמצא בשלב שבו כל אחד מאיתנו צריך לשבת ולהמתין. אי אפשר לחרוץ דינו של אדם רק בגלל חשדות. כל עוד לא הוכח כלום,  סמי בכר נקי, הכדורסל נקי, והכול נשאר כפי שהיה.

על פניו, חומרת החשדות נגד סמי הכו אותי בתדהמה. אבל אין זו הפעם הראשונה שהוכיתי בתדהמה בשבועות האחרונים. מאז שהחלה להיחקר הפרשה הנוכחית, אני כל הזמן מוכה מחדש בתדהמה. ובמלים פשוטות: אני נדהם כל פעם מחדש.

אין בכלל צורך לומר מה המשמעות של הדברים אם הם אכן נכונים. כל אדם בר דעת מבין  את המשמעויות, ואין טעם שאתן פרשנות על האירועים, כי דעתי אינה שונה מזו של האדם הפשוט המתבונן מהצד על האירועים.

ובכל זאת כמי שמכיר אישית את הגורמים המעורבים בעניין, אני תקווה שהדברים יתבהרו על הצד הטוב ביותר, וכולנו נוכל להמשיך להינות מכדורסל נקי, בלי ריחות רעים ובלי ריכולים.

בינתיים, אני סומך על הרשויות שיבררו את הנושא על בוריו ועד תומו. ועד שלא נדע בוודאות גמורה מה אירע כאן, אני מציע לכולם להמתין בסבלנות. תחנות הצדק טוחנות לאט, אבל התוצאה הסופית בדרך כלל מניחה את הדעת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק