ביתר לדין. בעצם לא. או שכן

בית"ר ירושלים הייתה אמורה לעמוד לדין משמעתי בעקבות ואנדליזם של אוהדיה במשחקי בית"ר מול מכבי ת"א והפועל ת"א בבלומפילד. בסופו של דבר החליט הדיין לוותר על העמדה לדין במשחק מול הפועל

יום שלישי 05 ינואר 2010
אשר גולדברג

אם לא די בהפסדים האחרונים של בית"ר ירושלים לשתי הקבוצות התל אביביות, ראשי הקבוצה צריכים להתמודד לא רק עם הבעיות המקצועיות של המועדון, אלא גם עם בעיות המשמעת והואנדליזם של אוהדי בית"ר.

בית"ר תועמד לדין  בעקבות ארועי המשחק הקודם שלה בבלומפילד מול מכבי ת"א, משחק שגם בו הבית"רים הפסידו 3:4 ואוהדיה פרקו תיסכולם על הכיסאות ביציעים 6-7 בבלומפילד.

הקבוצה הייתה אמורה לעמוד לדין משמעתי בוועדת המשמעת של ההתאחדות, אחרי שהוחלט להגיש נגדה כתב אישום בגין זריקות חפצים של אוהדיה לדשא בבלומפילד, במשחק ההפסד אתמול (4:3) להפועל ת"א. מאוחר יותר החליט תובע ההתאחדות לבטל העמדה זו לדין, אחרי מה שהוגדר "שיקול דעת נוסף". אולם לא רק בית"ר ירושלים תהיה במרכז הדיונים המשמעתיים בהתאחדות לכדורגל. גם מכבי ת"א, שאוהדיה קראו קריאות גזעניות לעבר שחקני בני סכנין במחזור האחרון, תועמד לדין ותצטרך לתת הסברים.

ואליד באדיר, שלא שיחק אתמול מול בית"ר בעקבות האדום שספג מול הפועל עכו, יועמד גם הוא לדין בעקבות חילופי הדברים שלו עם שופט המשחק חיים יעקב. 

אם יימצא אשם, באדיר עשוי לקבל השעיה נוספת ולהחמיץ גם את משחק הליגה הבא של הפועל ת"א מול מכבי פ"ת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק