ירושלים: לפסול האליפות של מכבי תא

בלעדי: ראשי הפועל י-ם פנו למנהלת הליגה ודרשו לפסול את זכייתה של האליפות של מכבי ת"א ב-2007 ולהעביר את האליפות לשורותייה, אם יתברר כי סמי בכר היה מעורב "בבנק פנאן"

יום שלישי 05 ינואר 2010
שלמה חסיד
 בלעדי ל-TELESPORT: פחות מיממה לאחר ששופט הכדורסל סמי בכר נחקר ברשות המיסים, החליטו בהפועל ירושלים להגיב ולהוריד את הכפפות על מנת לצאת שוב במאבק כנגד זכייתה של מכבי תל אביב באליפות ליגת העל בכדורסל בשנת 2007.

כזכור, במשחק שלטה ירושלים, אך 4 וחצי דקות לסיום המשחק, פסק סמי בכר על עבירת תוקף של מאיר טפירו, בטענה שטפירו את דרק שארפ. מיד לאחר מכן אף קלעה ירושלים שלשה, שיכלה אף להגדיל את הפער ל-7 נקודות.

טפירו ההמום החל לבכות והתחנן בפני בכר שישנה את החלטתו, מאחר שהשחקן יצא ב-5 עבירות. ללא טפירו, המצטיין במשחק, הפסידה ירושלים בשנייה האחרונה את האליפות.

מיד לאחר המשחק החלו שמועות אודות שיפוטו של סמי בכר, אולם איש לא יכל לקשר אז בין בכר לבין מכבי תל אביב. כעת, עם מעצרו של בכר וההודעה, כביכול כי הוא הפסיד כספים בבנק בחו"ל, עולה החשד כי מדובר בבנק אותו ניהל מוני פנאן ז"ל.

לפיכך החליטו בירושלים לפנות אל ראשי מנהלת הליגה ולבקש לפסול את האליפות של ירושלים, באם יתברר כי בכר אכן היה מעורב ב"בנק: של מוני פנאן. יש לציין כי להעברת תואר האליפות לא תהיה שום משמעות מעבר לרישום בספרים כי ירושלים היא אלופת 2007 בכדורסל
הישראלי.

למרות ההודעה של ירושלים, דיי ברור שבאיגוד הכדורסל או מנהלת הליגה לא יעניקו את התואר לקבוצה הירושלמית, מאחר שגם אם טפירו לא היה מורחק ב-5 עבירות, אין שום ביטחון כי ירושלים הייתה מנצחת את המשחק. 


תמונה: באדיבות maccabifans

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק