8 המלצות WINNER לרביעי

משחקה של נבחרת ישראל באורוגוואי, משחקי ידידות מהעולם ומשחקי כדורגל מדרום אמריקה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום רביעי 26 מאי 2010
מור רכס
מדה יש למקומיים יתרון גדול על נבחרתנו. ישראל שמגיעה ללא הכוכב היחיד שלה בקנה מידה אירופאי יוסי בניון עדיין לא מכירה את סגנון המשחק של פרננדז וסבירות די גדולה שניסוי הכלים בדרום אמריקה יגמר בניצחון גדול של אורגוואי. ההימור: 1 (יחס 1.80)


משחק מספר 59: סאו פאולו – פלמייראס(1+): עוד משחק מרתק בין שתיים מהקבוצות המובילות בברזיל. סאו פאולו שפתחה את העונה עם ניצחון, תיקו, והפסד בשלושת המחזורים הראשונים. אך עבורם כרגע הליגה היא בעדיפות השנייה, אחרי שעלו בשבוע שעבר לחצי גמר ליגת הליברטדורס אחרי נәצחו כפול ברבע הגמר מול קרוזיירו. פלמייראס פתחה מצוין את העונה ובשלושת המחזורים הראשונים השיגה 7 נקודות. ברבע גמר הגביע הפסידה פלמייראס בפנדלים לאתלתיקו גוינאיסה אחרי שבתום שני המשחקים התוצאה הכוללת היתה 1:1. גם במשחק זה כל תוצאה יכולה להילקח בחשבון ולכן לקחתי את ההימור שיכסה את מרבית האופציות. ההימור: 2 (יחס 1.70)    


משחק מספר 62: קרוזיירו – בוטאפוגו: עוד משחק בליגה הברזילאית, שמאוד מתחשב מבחינת היחס. קרוזיירו שממוקמת במקום השמיניĬ אומנם עדיין לא הפסידה בליגה אך בחמשת המשחקים האחרונים שלה, הכוללים שלושה מחזורי ליגה ועוד קרב כפול מול סאן פאולו בליבראדורס היא ניצחה רק פעם אחת. בוטאפוגו האורחת פתחה מצוין את העונה ובשלשות מחזורי הליגה, עד עתה היא השיגה 7 נקודות, שממקמים אותה במקום השליөי. בנוסף ליכולת המצוינת בליגה גם בחמשת משחקי הגביע האחרונים היא השיגה ארבעה ניצחונות ותיקו. אומנם האורחים בכושר הרבה יותר טוב אך יתרון הביתיות של קרוזיירו יעזור לה להוציא נקודה חשובה בביתה. ההימור: X (יחס 3.25)

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק