פאר ניצחה, לוי הודח

טורניר אוקלנד: חרף המחאות האנטישמיות נגדה בטורניר בניו זילנד, שחר פאר השיגה עוד ניצחון קליל, הפעם על מגדלנה ריבריקובה 0:6,1:6 והעפילה בקלות לרבע הגמר, שם תפגוש את קירילנקו הרוסייה. הראל לוי הודח מטורניר ברייסבין

יום רביעי 06 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
כמו במשחק הקודם שלה בטורניר אוקלנד, גם הפעם שחר פאר נאלצה להתמודד לא רק עם היריבה שלה על המגרש, מולה דווקא היה לה די קל, אלא גם מול המחאות האנטישמיות של האוהדים הפלסטינים באוקלנד, שהפעם החמירו את מחאתם נגד הישראלית.

אולם למרות ההפרעות מבחוץ, פאר השיגה הלילה ניצחון שני בטורניר אוקלנד (סך פרסים של 220 אלף דולרים), הפעם ניצחון קליל במיוחד 0:6,1:6 על מגדלנה ריבריקובה הסלובקית (68 בעולם) והעפילה לרבע גמר הטורניר.

כזכור, שחר התבקשה עוד לפני פתיחת הטורניר להימנע מהשתתפות בו בשל העובדה שבאזור נמצאים פעילים פליסטינים. הלילה המחאות החמירות והמשחק אף הופסק לרבע שעה וחודש לאחר מכן. אולם המחאות רק הגבירו את המוטיבציה של פאר, שהתעקשה לשחק והביסה את ריבריקובה ללא שום בעיות בדרך לרבע הגמר.

פאר תפגוש בסיבוב הבא את מריה קירילנקו, הרוסיה המדורגת 62 בעולם. קירילנקו הפתיעה במשחק שלה את קאיה קנפי האסטונית עם ניצחון 2:6,3:6.

הראל לוי הודח בטורניר בריסביין

הראל לוי לא סבל מהפרעות אנטישמיות בטורניר בריסביין שבאוסטרליה, אולם הישראלי הודח הבוקר בסיבוב השני של הטורניר, אחרי שהפסיד לטניסאי הברזילאי, תומאס בלוצ'י 6-4 4-6 6-4.


הראל לוי. הברזילאי היה גדול עליו.

לוי, שהדיח בסיבוב הראשון בקלות את מייקל לודרה הצרפתי, נתן פייט לטניסאי הברזילאי המדורג 8 בטורניר ו-36 בעולם, אך נכנע לטניסאי עדיף ממנו. לוי ישתתף בשבוע הבא במוקדמות טורניר הגראנד סלאם במלבורן.

אנדי רודיק, המדורג ראשון בטורניר, העפיל בקלות לסיבוב השלישי אחרי ניצחון קליל על קרסטן בל האוסטרלי. גם ג'יימס בלייק האמריקני וראדק סטפאנק הצ'כי ניצחו והעפילו לשלב הבא.
צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק