גרשון: מה הקשר למכבי ולסמי בכר?

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון התייצב למסע"ת לקראת רומא ובעיקר התייחס לפרשת סמי בכר ולאנשי התקשורת"אם יש לכם משהו ביד תביאו ותראו". על היריבה רומא: "הכל תלוי בנו"

יום רביעי 06 ינואר 2010
שלמה חסיד

יממה בלבד לפני שמכבי תל אביב חוזרת מהפגרה חזרה למפעל היורוליג, התפנה פיני גרשון, מאמן מכבי תל אביב במסיבת העיתונאים להתייחס למשחק נגד רומא ובעיקר לפרשה האחרונה בכדורסל הישראלי, פרשת סמי בכר.

מאמן מכבי תל אביב התייצב למסיבת העיתונאים ואמר: "פתאום שהפסקנו להתאמן הרבה נהיו חולים ופצועים. לעניות דעתי המשחק בבית תלוי בנו, אנחנו עדיין לא כל כך מסודרים. אם כולם יהיו בכושר יש לנו שחקנים יותר איכותיים. אני מקווה שהפגרה לא עצרה לנו איזה מומנטום".

על מצבו של אלן אנדרסון אמר גרשון: "אלן חולה והיה לו קשה להתאמן. נראה בחמישי את מצבו. יש לו אנגינה חריפה. יניב גרין פצוע ולא התאמן ארבעה ימים.  איידסון חזר אתמול, פרקינס חזר אתמול. רק פדרמן יודע יותר טוב בהחלט ממני אם יגיע עוד שחקן. זה תלוי בעיקר במצב הכלכלי שזה לא בידיי". 

לאחר שגרשון סיים לדבר על המשחק הקרוב נגד רומא, נשאל המאמן התל אביבי על אירועי סמי בכר והחליט לצאת חוצץ כנגד התקשורת והתנהגותה בימים האחרונים.

גרשון גם נשאל על אירועי פרשת סמי בכר ואמר: "אני לא חושב שסמי בכר הגיע למעמדו סתם כך, כי מישהו קידם אותו. סמי אחד השופטים הכי טובים בארץ ומהטובים באירופה. הגיע לשם בחסד. היריבים שלנו עושים את הדברים שלהם טוב. היום עושים קשר אלינו,מה הקשר בין טפירו? לשריקה של טוד וורניק ולפיצה של צ'ורצ'יץ'? ולבנק של מוני? אם יש משהו ביד תביאו. לא ראו כלום למעשה. למה להפיל הכל בכאילו? למה לערב את מכבי ת"א בכל דבר?

"אנחנו לא מביאים שחקנים טובים. אנחנו לא משחקים טוב? אין לנו קבוצה טובה? אנחנו לא מגיעים להישגים? זה היה בטעות, שלקחנו אליפויות? עושים עניין מכל דבר. את רוב הפרשות מנפחים יותר מדי". - סיכם גרשון את דבריו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק