נגר: רצינו יותר ממכבי חיפה

כובש שער הניצחון אתמול לזכות הכח רמת גן: "בשבת המשחק מול הפועל פתח תקוה זה משחק על הרבה יותר משש נקודות. שוב הוכח שהתקציב לא קובע". בניון התקשר לברך

יום ראשון 21 ינואר 2007
עדי גלסקה
שוקי נגר, כובש שער הניצחון של הכח  עמידר רמת גן, במשחק מול מכבי חיפה, הוא שחקן ותיק ומנוסה בליגה שלנו. נגר בן ה- 29 כבר שיחק בקבוצות גדולות ואף נטל חלק במסע המופלא של מכבי ת"א בליגת האלופות. 

נגר כבר מכיר את הכדורגל שלנו כל כך טוב והוא יודע שהפסד במחזור הבא מול הפועל פ"ת, ישכיח את הניצחון המדהים על מכבי חיפה.

היום הוא אמר ל-TELESPORT: "אנחנו בניגוד למכבי חיפה שמשחקת על הקצפת, משחקים על הלחם והחמאה, זו אמנם קלישאה אבל זה המצב. אנחנו צריכים לקוות שבסיום העונה נסיים עם חיוך ואני מאמין שכך יהיה" אמר נגר והוסיף "אנחנו רצינו יותר ממכבי חיפה וזה בא לידי ביטוי לכל אורך המשחק. אין פה חוכמות כשקבוצה נותנת את הנשמה היא לוקחת את הנקודות".

ובכל זאת איך אתה מסביר שמכבי חיפה, שלקחה שלוש פעמים ברציפות אליפות, משחקת איתכם שווה בשווה

"התקציב זה לא מה שקובע אלא הלחימה והמוטיבציה של השחקנים. אנחנו בשני המחזורים האחרונים מאמינים ועושים הכל כדי לנצח. כולם נותנים את הנשמה, מקשיבים לאורי ומכבדים אותו".

רק לפני שני מחזורים מול בית"ר ירושלים אמר אורי מלמיליאן ששיחקתם בצורה מבישה, אולי זה מה שעורר אתכם

"אורי אמר וצדק, קשה לי להסביר למה שיחקנו כפי ששיחקנו מול בית"ר ירושלים, אבל מה שבטוח הוא המשחק מול בית"ר עורר אותנו אבל הכי חשוב זה לשמור על רצף ויציבות".

כשאתה רואה את הליגה העונה, אתה לא חושב שיכולתם להיות במקום יותר גבוה בטבלה?

"כרגע אנחנו לא מתעסקים באם ואם, נכון לעכשיו אנחנו יחד עם הפועל פ"ת, מכבי הרצליה ובני יהודה בתחתית. אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו כדי לשרוד בליגה".

במחזור הבא אתם מגיעים למשחק חוץ קשה, הפועל פ"ת

"זה משחק יותר מחשוב עבורנו. תמיד אומרים שמשחקים מסוג זה הם על 6 נקודות ואני אומר שזה משחק על יותר מ- 6 נקודות. אם לא ננצח, כל השמחה על המשחק מול חיפה תישכח". 

עם הניסיון שלך, איך אתה מסביר מה שקורה העונה בליגה?

"מה שקורה מוכיח שתקציב זה לא הכל. ראינו אתמול לא רק אותנו, גם מכבי הרצליה עם תקציב של עשירית בערך מהתקציב של בית"ר ירושלים, מנצחת אותה.  הכסף לא קובע. מוטיבציה, נחישות ונשמה לעיתים חשובים יותר מתקציב ואנחנו רואים את זה העונה. אני, מבחינתי, לא חושב על קבוצות אחרות אלא רק עלינו. ניצחון על קבוצות גדולות הוא בונוס עבורנו אנחנו צריכים לחשוב ולהתרכז במשחקים מול הקבוצות הקטנות, שמתמודדות מולנו. שאר הניצחונות הן פריבילגיה".

זה כבר שבוע שני ברציפות שאתה כובש, אולי עוד תסיים כמלך השערים
"את תואר מלך השערים אני משאיר לחלוצים של הכח. וברצינות, תני לנו להישאר בליגה גם בלי תואר מלך השערים".

אתה לא חושב שמגיע לך להיות בקבוצה גדולה? ביחוד כשאתה רואה את הנעשה בליגה

"כרגע אני בהכח וטוב לי. אני בטוח שאם לא הייתי נפצע כשהייתי במכבי ת"א, גם היום הייתי בקבוצה גדולה, אבל ככה זה בכדורגל. השאיפה שלי עדיין לשחק במועדון גדול. נכון שאני ריאלי. היום אני כבר בן 29 אבל השאיפה תמיד קיימת".

החבר הכי טוב שלך הוא יוסי בניון, אתה מתייעץ איתו גם בנושאים הקשורים לכדורגל?

"עם יוסי אני מדבר על הכל, אנחנו חברים מצויינים. אתמול הוא דיבר איתי פעמיים בבוקר ואחרי המשחק הוא ומירית התקשרו לברך על השער. יש לנו קשר מיוחד".

וננצל את קרבתך אליו, יש סיכוי שנראה אותו משחק בליגה שלנו בקרוב?

"אני לא מאמין. יוסי הוא מלך והוא צריך להישאר בחו"ל, הוא שחקן ברמה גבוהה מאוד, אין לו מה לעשות פה לפחות לא בשלב הזה של הקריירה שלו".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק