בושינסקי אצל גולדהאר בקנדה

מכבי תל-אביב לא תתחזק בינואר, אולישחקן תמורת אחר, כשלא ברור מדוע לאהוחתם מגרלשווילי שהתאמן עם מכבי בחודשים האחרונים. במועדון מחכים לקאמבק של מאור בוזגלו

יום חמישי 07 ינואר 2010
אשר גולדברג
אביב בושינסקי, יו"ר מכבי תל-אביב, שוהה בקנדה ואמור להיפגש היום עם הבעלים, מיטש גולדהאר, לשיחות כלליות שבהן יועלה נושא המשך הערכות הקבוצה בחלון ההעברות בחודש ינואר ופעילות הקבוצה בחודשים הקרובים ואף בעונה הבאה.

נכון לערב המראתו של בושינסקי בתחילת השבוע למונטריאול, לא נערך במכבי תל-אביב שום דיון בנושא חיזוק הקבוצה ובעיקר בנושא הוצאה כספית גדולה עבור שחקנים זרים או הישראלים שהוזכרו- עומר גולן, שמעון אבוחצירא ורוברטו קולאוטי, שהתקציב עבור כל אחד מהם גבוה במיוחד ולא נמצא בסל ובעגלת המציאות והקניות של גולדהאר.

נראה שבמידה וישוחרר אחד השחקנים, אנדריי קומאץ' או איליה יבוריאן, יהיה אפשר להעביר תמורתו ובתוספת כספית קטנה שחקן זר או ישראלי חלופיים.

מיטש גולדהאר טוען כי בעקבות חזרתו של מאור בוזגלו לכושר משחק, משימתו הראשונה של אבי נמני והצוות המקצועי בשבועות הקרובים, לאור חוזהו הגבוה של הקשר, היא לשלב את בוזגלו בהדרגה ולתת לו להוביל את מכבי בצמרת. מטרה נוספת היא התקדמותם של הצעירים דור מלול וציון צמח ולשלב אותם בסגל הקבוצה הבוגרת באופן קבוע ולא לפרקי זמן קצרים.

גולדהאר מדבר על יובל אבידור וטוען שאסור להביא חלוץ במקומו ולמנוע ממנו לשחק, מה עוד שאין החלטה בנושא שחרורו של איליה יבוריאן על-ידי הצוות המקצועי. מתברר שחיים מגרלשווילי יכל לחתום בקבוצה עבור 40 אלף דולר עד סיום העונה, אך למרות שהתאמן עם הקבוצה בחודשים האחרונים, גילה יכולת טובה והיה רצוי על-ידי הצוות המקצועי, במכבי תל-אביב לא החתימו אותו. 

מי שממתינים לקבל חוזה חדש ועדיין לא נקראו לשיחות הם שרן ייני, יובל שפונגין, דור מלול וליאור ז'אן, שמכבי תל-אביב אמורה לשדרג את חוזיהם אבל בשלב זה ראשי הקבוצה לא הגיעו למספרים שהשחקנים יסכימו אליהם ולכן ממתינים  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק