אנחנו חייבים להשתפר

מכבי ת"א חזרה מהפגרה לניצחון ביתי59:79 על רומא, אבל גם גיא פניני יודע שהיכולתהזו לא תספיק להמשך. צ'אק איידסון: "העיקר שעברנו את המשוכה הזאת". פיני גרשון: "מוכן לשחק ככה כל משחק ולנצח 20 הפרש"

יום חמישי 07 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב גברה הערב (חמישי) על וירטוס רומא האיטלקית 59:79, במשחק במסגרת המחזור ה-9 ביורוליג.

מאמן הצהובים, פיני גרשון אמר בסיום: "אני מוכן לשחק ככה כל משחק ולנצח 20 הפרש. שמרנו טוב, הכרחנו אותם ל- 20 איבודים שזו היתה המטרה. החטאנו עונשין, החטאנו זריקות טובות, זה קורה. לא התאמנו טוב מספיק השבוע".

"אנחנו צריכים לבוא דרוכים למשחק הבא, ולנצח. לא משנה אם בנקודה או שתיים. גם היום רצינו רק לנצח, וניצחנו ב- 20 הפרש. אומנם זה לא מעיד על 3 הרבעים הראשונים, אבל אני מוכן שכל משחק יהיה ככה".

דיוויד בלות'נטאל אמר: "ההבדל בין המחצית הראשונה לשניה היה שידענו להישאר רגועים גם כשהם רצו ליתרון. ידעתי שאשחק היום הרבה דקות, ושאני צריך לעשות את העבודה. הרגשתי טוב היום". 

על משחק החוץ החשוב במחזור הקרוב מול מארוסי אמר בלות'נטאל: "המשחק נגד מארוסי מאוד חשוב לנו, אבל נתחיל להתמודד עם זה ביום שני, רק אחרי משחק הגביע ביום ראשון נגד עפולה".

צ'אק איידסון הוסיף: "רומא קבוצה טובה, יש לה יכולת לשחק כדורסל מצוין והיא נתנה פה פייט לא רע. היה קשה, המחצית הראשונה שלנו לא היתה טובה, הפקנו לקחים במחצית השניה ואני שמח שהצלחנו לעבור את המשוכה הזאת".

גיא פניני אמר: "אני שמח שנכנסתי ורצנו טוב, ברחנו. אבל זה לא יספיק למשחקים הבאים, אנחנו צריכים להשתפר. אני שמח שניצחנו אחרי תקופה ארוכה של פגרה, ומקווה שניכנס לקצב בהמשך".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק