ביתר לא מתלהבת מסכנין

המשחק מחר (שני) בין בית"ר ירושלים לבני סכנין, אינו מדליק כבר אתהאוהדים הירושלמים. שחקן בקבוצה: "זה סתם עוד משחק כמו מול עכו או ר"ג". אבירם ברוכיאן בספק למשחק

יום ראשון 10 ינואר 2010
אשר גולדברג
 המשחק מחר (שני) בין בית"ר ירושלים לבני סכנין, אינו מדליק כבר את שחקני המנורה, כמו גם את רוב האוהדים. ריחוקה של בית"ר ירושלים ממאבקי הצמרת, כמו גם הירידה בהתעניינות סביב בני סכנין, הופכת את המשחק מחר, כדברי שחקן בית"ר ירושלים "לעוד משחק ליגה".

הכדורגלן הירושלמי הוסיף: "אין כבר את הלהט והשגעון של שנים עברו. האוהדים רגועים ואם יש מוקדי תבערה הם מלאכותיים. זה סתם עוד משחק ליגה כמו מול הפועל עכו, הפועל ר"ג ואשדוד. טדי יהיה ריק למחצה, וגם האלפים שבעבר התגייסו מהמגזר, יצפו במשחק הזה בבית בטלוויזיה".

באימון היום הכינו מספר אוהדים שלטי תמיכה בברק יצחקי, שהודיע דרך סוכנו רונן קצב על השארותו בירושלים. מי שבספק למשחק מחר הוא הקפטן אבירם ברוכיאן, שלא התאמן הבוקר בגלל קילקול קיבה. נראה כי עמית בן שושן יקבל מחדש את חולצת ההרכב הראשון.

מכבי חיפה חזרה לאופציית רכישתו של עידן ורד, וכמו נושא ברק יצחקי, הנושא יעבור לטיפולו של גומא אגייר. נכון לעכשיו אגייר ממשיך לדבר על הישארותו בבית"ר ירושלים, אולם המיליארדר עדיין לא רכש שום שחקן ולא השקיע מכספו לחיזוק מתבקש.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק