ישראל הודחה עם טעם טוב

במשחק לפרוטוקול בלבד הביסה ישראל את לוכסמבורג 26:35. ישראל סיימה שלישית בבית ולא העפילה לשלב ההצלבה כיוון שהפסידה למקדוניה פעמיים. מימון שפרש סיים עם 9 שערים

יום ראשון 21 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל סיימה הערב את קמפיין מוקדמות אליפות אירופה בניצחון קליל 26:35 על לוכסמבורג החלשה. המשחק היה לפרוטוקול בלבד, לאחר שהנבחרת הפסידה את שני המשחקים מול מקדונים ואיבדה סיכוי לעלות עוד לפני צמד המפגשים מול הנסיכות הקטנה. עידן מימון סיים את משחקו האחרון בנבחרת עם 9 שערים.

ישראל פתחה את המשחק טוב והוליכה 0:3, כולל שער בין הרגליים של שוער לוכסמבורג. במצב של 5:7, רצה ישראל 2:8 ועלתה ליתרון של 8 שערים. עד המחצית היתרון צומק בשער אחד 10:17 לישראל.

המחצית השניה נפתחה בסערה, ישראל בגדילה את הפער עד ל-11 שערי יתרון (19:30), אבל אז הורידה את הרגל מהגז איפשרה ללוכסמבורגים להקטין במעט את הנזק.

עידן מימון, שפרש כאמור מהנבחרת אמר בסיום: "אנחנו מאוכזבים. אחרי המשחק היום אפשר לומר שהעלייה היתה בהישג יד. אם היינו מנתחים את מקדוניה באחד מהמשחקים, שהגיע לנו לנצח, היתה היום חגיגה גדולה פה ומגיע לקהל הזה שבא לתמוך בנו. בסך הכל לא עשינו את המשימה ואנחנו מאוכזבים".

בתשובה לשאלה אם זהו משחקו האחרון בנבחרת אמר מימון: "אמרתי כבר לפני הקמפיין שכבד עליי העומס של המשחקים הזה. המשימה הבאה של הנבחרת היא בעוד שנה ונראה מה יהיה עד אז. כבר מפעילים עליי לחצים להישאר, אבל יש עוד דברים חוץ מכדוריד".

שלמה הופמן, מאמן הנבחרת, סיכם את הקמפיין: "עשינו כדוריד טוב, אבל יש לנו בעיות במאני-טיים. אני לוקח את האחריות, יש לי אשמה מלאה בהכנה של הנבחרת. נקווה שבעוד שנה נעשה קמפיין טוב יותר ונלמד מהטעויות שעשינו בקמפיין הזה."תגובות

b

טלספורט בפייסבוק