כמה טוב שיש את טלקר

מזל של אלופים? יכול להיות. בית"ר ירושלים ניצחה בתוספת הזמן משער עצמי של המגן אחרי שבואטנג כבש ראשון בדקה ה-30 ודוארטה הישווה. בית"ר ברחה מהפועל ל-7 הפרש

שבת 31 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

בבית"ר ירושלים רצו לנקום בהפועל כפר-סבא על ההפסד בחצי גמר גביע הטוטו, אך למרות זאת הם נזקקו להרבה מזל כדי שזה יקרה.

הברקה של ברק יצחקי בתוספת הזמן של המשחק איפשרה ליוסי מזרחי ולחניכיו לקחת 3 נקודות והתרחק שבע נקודות מהפועל ת"א שסיימה היום בתיקו מול מכבי פ"ת.

דרק בואטנג כבש את שער היתרון בדקה ה-30, אך מכאן ההתקפה של בית"ר נרדמה וגם ההגנה לא הייתה בשיאה כשז'וזה דוארטה הישווה בדקה ה-83. יצחקי כאמור דאג לשער בתוספת הזߞן שעזר לבית"ר לעשות צעד נוסף לעבר האליפות.

מחצית ראשונה

בדקה ה-14 הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק כשאוהד לויטה התקשה להרחיק כדור שהגיע למילובן מירוסביץ' שמצא את שוונקי פנוי, אך הברזילאי החטיא את המסגרת.

Ċכעבור עשר דקות הגיעה ההזדמנות הראשונה של כפ"ס והמשמעותית עד כה לאחר שסמואל יבואה קיבל כדור מגיז'רמו ישראלביץ', היתל בהגנת בית"ר אך בעט לא טוב החוצה. בדקות האלה בית"ר לא הגיעה למצבים מסוכנים והפכה בכך את המשחק לשקול.

בדקה ה-31 ה۩ער של בית"ר הגיע: כדור חוץ לא הגיע לזיו והורחק על-ידי פאפו, והגיע בסופו של דבר לדרק בואטנג שבעט מהאוויר מרחוק פצצה פנימה, 0:1 לבית"ר ירושלים.

שש דקות חלפו והזדמנות טובה של בית"ר נבלמה על-ידי המשקוף כשמיכאל זנדבӨג קיבל את הכדור מיואב זיו ומ-8 מטר בעט, הכדור יצא לקרן.

מחצית שנייה

המחצית השנייה נפתחה בקצב איטי יותר ומזג האוויר הגשום לא איפשר לשתי הקבוצות לפתח התקפות משמעותיות. 

בדקה ה-58 גל אלברמן הצליח לߗלץ את הכדור מדגלאס דה סילבה ברחבה, הקשר נפל ועמית בן-שושן לקח את הכדור אך לא הצליח לייצר בעיטה שנבלמה לקרן.

בדקה ה-66 יוסי מזרחי הכניס למשחק את טוטו תמוז במקום קלבייר שוונקי הברזילאי שאיכזב היום.

בדקה ה-83 אחרי דקות עקרות ממצבים ߔצליחה כפ"ס להשוות וגרמה נחת לאוהדים שהטריחו את עצמם לטדי. ז'וזה דוארטה ניצל חטיפת כדור מדרק בואטנג והתקדם קדימה לאחר שקיבל את הכדור מישראלביץ', ובעט פנימה, שוויון 1:1.

בתוספת הזמן של המשחק בית"ר המשיכה לשחק למרות שישראלביץ' מכפ"ס שכב פצוע בתוך הרחבה. הרמת כדור של אבירם ברוכיאן שקיבל מגרשון מצאה את הראש של עופר טלקר שנגח שער עצמי פנימה וקבע 1:2 לבית"ר ירושלים.

הרכבים

בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין; יואב זיו, אריק בנאדו, שמעון גרשון, דוד אמסלם, דרק בואטנג, גל אלברמן (אבירם ברוכיאן/78), מיכאל זנדברג, מילובן מירוסביץ', קלבייר שוונקי (טוטו תמוז/66), עמית בן-שושן (ברק יצחקי/83).

הפועל כפר-סבא: אוהד לויטה; עמנואל פאפו, דגלאס דה-סילבה, אלון חלפון, אלירן דנין, אביחי ידין, לירן זרקו (עופר טלקר/41), גיז'רמו ישראלביץ', אבי כנפו (בן לוז/65), ז'וזה דוארטה, סמואל יבואה.

שופט: שי שטרית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק