8 המלצות WINNER לשבת

משחקי ידידות, קרב הכרעה בליגה השלישית באנגליה, מחזור הסיום ߑליגה השנייה בספרד ומשחק העונה בליגה האמריקאית, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 29 מאי 2010
מערכת TELESPORT
ית של מרכז אמריקה, אחרי קמפיין שבו מתוך עשרה משחקים היא הפסידה פעמיים לקוסטה ריקה ומקסיקו. סיימה פעמיים בתיקו וניצחה עוד שישה משחקים. מאז ההעפלה הדי צפויה שיחקו האמריקאים שישה משחקי אימון, מתוכם הפסידו בחמישה. הטורקים שӜצערם לא ייקחו חלק במונדיאל, אחרי שאיבדו באופן די ברור את ראשות הבית לספרד, ובאופן קצת פחות ברור הפסידו את המקום השני לבוסניה. מאז אותה הדחה די מפתיעה שיחקו הטורקים שלושה משחקי אימון וניצחו בכולם. כך שלמרות שעל הנייר האמריקאים עדיפים בהחלט הייתי הולך על ניߦחון של האורחים מטורקיה ולמקרה הביטחון מגבה עם איקס. ההימור: 2 (יחס 3.25)   


משחק מספר 57: הואסקה - בטיס: מחזור הסיום בליגה השנייה בספרד, מסדר לנו מפגש קצוות מרתק בין בטיס במקום השלישי לבין הӕאסקה מהמקום השבעה עשר. המקומיים רחוקים רק שתי 2 נקודות מהקו  האדום וניצחון ישאיר אותה באופן סופי בליגה. לאחרונה הואסקה לא מצליחה לאגור נקודות בביתה, ובארבעת משחקי הבית האחרונים היא השיגה רק נקודה בודדת אחרי תיקו ושלושה הפסדים רצופים. האורחים נמצאים כӨגע במקום השלישי, שגם יחזיר אותם לליגה הראשונה, אך הם חולקים את מקום זה עם עוד שתי קבוצות שלהן אותו מספר נקודות, ועוד שתי קבוצות שלהן רק נקודה אחת פחות. האורחים לא הפסידו בשמונת משחקי החוץ האחרונים מתוכם ניצחו בארבעה וסיימו בתיקו בארבעה. הירוקים לבנים של בߘיס ינצחו במשחק הקצוות ויחזרו למקומם הטבעי בליגה הבכירה. ההימור: 2 (יחס 1.85)    


משחק מספר 76: קולומבוס – לוס אנג'לס:  משחק העונה בליגה האמריקאית מפגיש בין מובילת הבית המזרחיȠקולומבוס קרו, שמתוך שמונת המחזורים הראשונים של העונה ניצחה בששה וסיימה עוד שניים בתיקו. בנוסף המקומיים ניצחו בכל ארבעת משחקי הבית שלה העונה. לוס אנג'לס גלאקסי, מובילת הבית המערבי וגם היא בדומה לקולומבוס, עדיין בלתי מנוצחת. בעשרת המחזורים הראשונים של העונה̠ניצחו הגאלאקסי בשמונה משחקים וסיימו עוד שניים בתיקו. למרות שכל תוצאה בהחלט יכולה להילקח בחשבון במשחק העונה. הגאלאקסי ינצחו במשחק המסקרן וינחילו לקולומבוס את הפסדם הראשון. ההימור: 2 (יחס 2.90)    

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק