כדורגל משחקים 94 דקות

ליגת העל: הפועל עכו החזיקה מעמד כמעט עד לדקה האחרונה אבל בדקה ה-94 השתחל אלמוג כהן ובעט שער ניצחון דרמטי ב-0:1למכבי נתניה. עטר: "עשינו צעד גדול במטרות שלנו". הוכנבוים: "אכזרי מאוד". אלמוג כהן: "ניצחון מתוק"

יום ראשון 10 ינואר 2010
אשר גולדברג
כמה אכזרי משחק הכדורגל, 94 דקות חיכו בהפועל עכו כדי להשיג נקודה באיצטדיון הקופסא, אבל בדקה האחרונה הצליח אלמוג כהן להשיג ניצחון חשוב 0:1 למכבי נתניה. הניצחון של מכבי נתניה בתום המחזור ה-17 מעמיד את הקבוצה זמנית במקום השביעי בטבלה עם 25 נקודות ואילו הפועל עכו נותרת במקום ה-10 עם 15 נק'. 

קשה היה למחוק את הפרצוף העצוב של ירון הוכנבוים בסיום: "אכזרי אבל זהו הכדורגל. חבל, היינו ראויים לכבוש שערים, הגענו למצבים. המזל לא עמד לטובתנו. מה שיזכרו מהמשחק זה בעיקר התוצאה וחבל. אני לא יכול להיות אחראי על הביצועים שלו רק על החניכים שלי. אנחנו מחפשים להתחזק בשלושה ארבעה שחקנים ואני מאמין שזה יהיה בקרוב". 

ראובן עטר למרות הניצחון שמר על איפוק: "מחצית ראשונה לא היינו טובים בכלל. עכו נלחמו יותר מאיתנו. במחצית השנייה השחקנים נתנו הכל, זה היה באוויר וזה נכנס. שמרנו על המסגרת עד לסיום וזה היה חשוב. עשינו צעד מאוד גדול במטרות שלנו. ברחנו מהתחתית ואנחנו רוצים עוד מקום בטבלה למעלה. אנחנו ריאלים ומאמינים בזה". 

אלמוג כהן, כובש שער הניצחון והמצטיין במשחק: "היה משחק מאוד מאוד קשה נגד קבוצה עיקשת. אני שמח שזה נגמר כל כך מתוק, מגיע לראובן, לכולם. המחצית הראשונה הייתה מאוד מאוד קשה עבורנו, במחצית השנייה ראובן דיבר איתנו והצלחנו". 

מהלך המשחק:
 
לאחר מחצית ראשונה דיי משעממת וחסרה באירועים, הדרמה האמיתית של המשחק נצפתה בתוספת הזמן במחצית השנייה. מצב אחר מצב למכבי נתניה ושוערה של הפועל עכו, דודו גורש הצליח להדוף שערים בטוחים עד הדקה ה-94. 

דקה לסיום כדור גובה חדר לרחבה מאגף ימין, ניסיון נגיחה ראשון נהדף לא טוב ישירות לצד שמאל, ששם חיכה אלמוג כהן שמהאויר הפגיז לפינה ודודו גורש נכנע בפעם הראשונה והקריטית ביותר - 0:1 גורלי  למכבי נתניה בסיום. 

מכבי נתניה: דניאל ליפשיץ, קלמי סבן, ביוואן פרנסמן, אוראל דגני, עומרי בן הרוש (דיוויד גומז, 38), אלמוג כהן טל מעבי, רביד גזל (פיראס מוגרבי, 81), שניר גואטה, שלו מנשה, דלה ימפולסקי.

הפועל עכו: דודו גורש, ליאור ראובן (ליאור לוי, 76), גבע ברקאי, איציק כהן, דודי פדלון, רון בן נחום, עמנואל אמנגואה (אבי אלפסי, 55), ג'וני טננבוים, שחר סימנטוב, עומרי אלמקייס, אושרי גיטא (רועי דיין, 71).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק