בארסה חזרה לפיסגה בגדול

ספרדית: האלופה ניצחה בבית את חימנסטיק 0:3 וחזרה למקום הראשון. ולנסיה גברה בחוץ על סוסיאדד והתקרבה מאד לסביליה. אוואט לא ספג משחק שני ברציפות בליגה ולה-קורוניה סיימה בתיקו ביתי מול אספניול.

יום ראשון 21 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
מחזור דל במיוחד בשערים התקיים היום ואתמול בספרד. 9 שערים נכבשו בעשרת משחקי המחזור, שלושה מתוכם של ברצלונה. 

ברצלונה - חימנסטיק 0:3

האלופה לא התקשתה מול סוגרת הטבלה והביסה אותה 0:3. המשחק התקיים בשליטה מלאה של המקומיים והמשחק היה יכול להסתיים בתוצאה גבוהה בהרבה. חאסייר סביולה פתח את מסכת השערים בדקה ה-18, ג'ולי הוסיף עוד אחד מקרוב בקה ה-68 ואינייסטה חתם את התוצאה 9 דקות מן הסיום.

בארסה טיפסה חזרה למקום הראשון, עם משחק חסר, עם יחס שערים עדיף. ברצלונה ניצלה את התיקו של סביליה אתמול מול ויאריאל.

ריאל סוסיאדד - ולנסיה 1:0

שער בודד של דויד וויה בבעיטה חופשית מסובבת לחיבורים בדקה ה-28 הכריע את ההתמודדות ושלח את ולנסיה למקום הרביעי עם 36 נק', 2 נק' פחות מסביליה ריאל מדריד ומבארסה. סוסיאדד ממשיכה את הדרך לליגה השנייה כשבקופתה רק 13 נק' והיא ממוקמת במקום הלפני אחרון.

מאיורקה - ריאל מדריד 1:0

ריאל מדריד ניצלה גם כן את התיקו של סביליה כיד להיצמד אליה במקום השני. לריאל, במקום השלישי, אותו מספר נקודות כמו לבארסה וסביליה המוליכות, אך יחס שערים נחות. הקבוצה של קאפלו ניצחה משער של חוסה אנטוניו רייס בבעיטה חופשית מסובבת מ-25 מ' בדקה ה-77.

דפורטיבו לה קורוניה - אספניול 0:0

שתי הגיבורות הגדולות של המחזור שעבר נפגשו בריאזור ונפרדו בתיקו ללא שערים. אוואט לא סופג משחק שני ברציפו, אחרי שמשך חודש ספג לא פחות משלוש רביעיות. דפו שמרה על פער 5 הנק' מבטיס, אשר נמצאת מתחת לקו האדום עם משחק חסר.

חטאפה - סלטה ויגו 0:1

הניצחון על בארסה לפני שני מחזורים העלה את הביטחון של שחקני חטאפה, שהשיגו ניצחון שני רצוף. השער הושג כבר בדקה הראשונה מרגליו של מאנו דל מוראל. חטאפה במקום ה-9 עם 29 נק', סלטה במקום ה-14 עם 21 נק', מרחק 4 נק' מהמקום המוביל אל הליגה השנייה.

בהמשך הערב תארח ברצלונה את חימנסטיק וריאל מדריד יוצאת למאיורקה.

תוצאות נוספות:

ריאל בטיס
(חיסקו-87) - רסינג סנטאנדר (גאראי (פ)-85) 1:1
לבאנטה - אתלטיק בילבאו 0:0
סראגוסה - רקראטיבו הואלבה 0:0

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק