הדחפורים כבר עלו על האורווה

טרקטורים ודחפורים החלו היום בהריסת יציעי הבטון של איצךדיון "האורווה" המיתולוגי. אחרי שהודיע כי הוא ממשיך בהפועל פ"ת, גל חצור ינסה לצרף את יוסי שיבחון או שליו מנשה

יום שני 31 מאי 2010
אסף בילגורי
 תושבי פ"ת קמו הבוקר למציאות חדשה. איצטדיון האורווה, שהוקם ב-1967 ושימש את קבוצות הפועל ומכבי פ&quɯt;ת ב-43 השנים האחרונות, כבר לא קיים יותר.

טרקטורים ודחפורים החלו כבר היום לעבוד והרסו את יציעי הבטון המפורסמים של "האורווה", בהפועל פ"ת החלו בחיפושים אחרי איצטדיון חלופי לעונה הבאה, כשעל הפרק איצטדיון וינטר בר"ג או איצטדיון "הברפלד" בראשל"צ.בנייתו של האיצטדיון החדש, הנמצא בסמוך לאיצטדיון "האורווה", מתקדמת בקצב משביע רצון, אך בכל מקרה האיצטדיון החדש לא יהיה מוכן עד לפתיחת העונה הבאה. 

אחרי שהודיע כי הוא ממשיך בהפועל פ"ת, ינסה גל חצור הבעלים להמשיך ולחזק את הקבוצה. אחרי שהחתימו את ג'וניור ויסה, בהפועל פ"ת מעוניינים בשחקני קישור נוספים, כאשר על הפרק שליו מנשӔ, סטיבן כהן ויוסי שיבחון, שלא ימשיך במכבי ת"א.

בקבוצה יאיצו בימים הקרובים את המו"מ עם שיבחון, שצפוי לחזור הערב מחופשה בחו"ל. בהפועל פ"ת היו שמחים לראות את שיבחון חוזר הביתה, אך לשחקן יש גם הצעה ממכבי נתניה.

תמונה: 4EVERBLUE.CO.IL

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק