8 המלצות WINNER לשבת

שלל משחקי ידידות בהן משתתפות הנבחרות הטובות בעולם ומשחקים מהליגה הספרדית השנייה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 05 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 
 
משחק מספר 33: דרום אפריקה – דנמרק: אומנם נבחרת דרום אפריקה לא יכולה להתחרות בנבחרות נוספות ביבשת כגון, ניגריה, קמרון וחוף השנהב. אך יש לה את יתרון הביתיות ובכל משחק שהנבחרת הלאומית תשחק ילוו אותה אלפי צופים מקומיים שידחפו אותה בכל הכח. הנבחרת המקומית תפגוש את דנמרק במשחק הידידות האחרון לפני משחק הפתיחה שלהם במונדיאל מול הולנד. לדרום אפריקאים אәן יותר מדי כוכבים נוצצים בסגל אך כבר בטורניר הקונפדרציות האחרון ראינו מספיק כוכבים פוטנציאלים כגון, מוקואנה מפומפי, דיקגאקוי מפולהאם, ופינאר מאברטון, הנבחרת המקומית בהחלט יכולה להפתיע. בשלושת משחקי האימון האחרונים השיגו הדרום אפריקנים תוצאות לא רעות בכלל כשמשחק הראשון סיימו בתיקו 1:1 עם בולגריה, ולאחר מכן ניצחו את קולומביה וגואטמלה. הדנים עלו מהמקום הראשון מבית המוות של המוקדמות שכלל את הונגריה, פורטוגל ושוודיה. בשלושת משחקי האימון האחרונים שערכו הסקנדינבים הם לא הרשימו במיוחד ומלבד הניצחון 0:2 על סנגל הם Ӕפסידו לאוסטריה ולאוסטרליה. הנבחרת המקומית תנצל את יתרון הביתיות ותנצח את משחק האימון. ההימור: 1(יחס 2.30)
 

משחק מספר 36: ארצות הברית – אוסטרליה: שתי הנבחרות הגיעו לדרום אפריקה והן נפגשות ביוהנסבוߨג למשחק האימון האחרון לפני הדבר האמיתי. האמריקאים שלאט לאט הופכים להיות מעצמת כדורגל עלו די בקלות מהבית של מרכז אמריקה. אך במשחקי האימון שהגיעו אחרי העלייה, הם רחוקים מלהרשים. מתוך חמשת משחקי האימון האחרונים הם הפסידו להונדורס, הולנד וצ'כיה וניצחו את טורקߙה ואל סלבדור. גם האוסטרלים שבמונדיאלים הקודמים היו תלויים במשחק הפלייאוף מול הנציגה החמישית של דרום אמריקה, עלו די בקלות מהבית האסייתי ומלבד הפסד אחד לסין ותיקו מול יפן וקאטר הם ניצחו בכל משחקי המוקדמות. נבחרתו של פים ורדיק שיחקה לאחרונה שני משחקי אימון מӕל ניו זילנד ומול דנמרק ובשניהם ניצחה בהפרש של שער אחד. שתי הנבחרות די שוות ברמתן והמשחק יסתיים לא הכרעה. ההימור: X (ההימור: 2.75)


משחק מספר 40: גאנה – לטביה: משחק אימון  זה יהווה חזרה גנרלית אחרӕנה של הגנאים לפני הדבר האמיתי, ולמען האמת יש להם עוד הרבה מה לעבוד. גאנה תעלה ללא ג'ון מנש, מסנדרלנד, ריצ'ארד קינגסון מוייגאן מונטארי מאינטר ומעל כולם יחסר המנהיג הבלתי מעורער של הנבחרת מייקל אסיין מצ'לסי. הגנאים עלו למונדיאל מהבית האפריקאי ובו השיגו בשניәם עשר משחקים שמונה ניצחונות, שלושה הפסדים, ותיקו מול מאלי. לטביה כבר מזמן לא משמשת כשק חבטות, וזאת ראינו בקמפיין המוקדמות האחרון. בעשרת משחקי הקמפיין ניצחו הלטבים בחמישה כולל ניצחון על ישראל ברמת גן, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים בלבד. למרות ההרכב החסר של̠הגנאים ומגמת השיפור העצומה בנבחרת הלטבית האפריקאים הם אלו שינצחו במשחק הידידות. ההימור: 1 (יחס 1.50)   


משחק מספר 44: סלובקיה – קוסטה ריקה(1+) : הסלובקים מארחים בברטיסלאבה  את הנבחרת המוכשרת ממרכז אמריקה. סלובקיה אחת הנבחרת המפתיעות באליפות העולם, עלתה בצורה מרשימה מהמוקדמות עם שבעה ניצחונות שני הפסדים ותיקו בעשרת המשחקים, תוך כדי שהם עוברים נבחרות כמו סלובניה וצ'כיה בדרך לראשות הבית. קוסטה ריקה שנחשבת בשנים האחרונות לשלישית בטיבה ߑמרכז אמריקה, אחרי ארה"ב ומקסיקו הפסידה במפתיע את מקומה במונדיאל לנבחרת הונדורס הקטנה. מאז ההדחה הלא צפויה שיחקו הקוסטריקנים שלושה משחקי אימון ובהם הציגו יכולת לא רעה בכלל. במשחק הראשון הפסידו לארגנטינה 3:2. בשני הפסידו לצרפת 2:1 ובאחרון ניצחו את נבחרת שוויץ. הסלובקים יסיימו את משחק ההכנה האחרון שלהם בניצחון מינמלי של שער הפרש. ההימור: X (יחס 3.05 )   


משחק 48: ויאריאל ב – הואסקה: סיום העונה בליגה הספרדית השנייה קרב ובא, ושתי הקבוצות נפגשות לקרב קצוות מרתק. המקומיים במקום השביעי רחוקים רק 4 נקודות מריאל בטיס במקום השלישי, וניצחון ביתי בהחלט יקרב אותם משמעותית למאבקי העלייה. בשמונת משחקי הבית האחרונים הפסידו הצהובים רק פעם אחת, ניצחו בארבעה וסיימו עוד שלוש פעמים בתיקו. הואסקה במקום הש۞ונה עשר ממוקמת מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים עדיף משל סלמנקה במקום התשעה עשר. לצערם של האורחים הם נמצאים בתקופה איומה שכוללת ניצחון אחד בלבד בשבעה משחקים, שמתווסף לחמישה הפסדים ותיקו מול אלבסטה. המקומיים ינצלו את התקופה החלשה של הו

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8