אלישע לוי: למדנו שלא הכל מובן מאליו

חצי גמר גביע הטוטו: מאמן מכבי חיפה סיכם את ההפסד לרעננה ואיבוד התואר: "נסדר את מה שצריך ונשתפר". אלי כהן: "המטרה שלנו להישאר צנועים ולהתקדם גם בליגה"

יום רביעי 13 ינואר 2010
אשר גולדברג
 הרבה אכזבה נרשם במועדון מכבי חיפה מאיבוד התואר בגביע הטוטו, לאחר ההפסד 3:2 להפועל רעננה, שהייתה טובה וברמה גבוהה יותר מיריבתה.

מאמן הפועל רעננה, שקבע היסטוריה קטנה לקבוצתו, אלי כהן היה מאושר בסיום ואמר: "אתה חייב להאמין גם נגד חיפה. הובסנו בשבת, אבל מה שחשוב אמרתי לשחקנים שנשחק טוב כמו שאנחנו יודעים. הניצחון שלנו היה מוצדק. 

"התייחסנו למשחק ברצינות, רעננה בונה עצמה בליגת העל ועל פי המסורת וההצלחות כך בונים היסטוריה. אני מתייחס בעיקר למשחק שלי ולא לחיפה, המטרה שלנו זה להישאר צנועים. אני מקווה שהניצחון יעזור לנו בליגה, שזה הלחם והחמאה". 


אלישע ודרסיליה. "למדנו שדברים הם לא מובנים מאליהם"

מהצד המפסיד, מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, סיכם את ההדחה: "התחייסנו לזה בשיא הרצינות. כל הכבוד לרעננה. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, לנו יש 16 ניצחונות כי אנחנו באנו רעבים. היום למדנו שהדברים לא מובנים מאליהם. נסדר מה שצריך,נקווה לשפר את היכולת ולהשתפר במשחקים הבאים. גם ללא קטן ניצחנו, קטן שחקן משמעותי בחיפה. בוודאי שהוא כאן זה עוזר, אבל גם בלעדיו צריכים לשחק טוב".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק