אגייאר אושפז בבית חולים לחולי נפש

הסיפור המוזר וההזוי, של גומא אגייאר הגיע לסיומו. אגייאר אשר טען בכלי התקשורת על פגישה עם החייל החטוף, גלעד שליט: "נפגשתי איתו. הוא מתגעגע לישראל", אושפז הלילה באברבנל. עכשיו מתברר: משפחתו ביקשה לאשפזו בכפייה

יום רביעי 13 ינואר 2010
אשר גולדברג

גומא אגייאר, איש העסקים והספונסר של בית"ר ירושלים, אושפז הלילה בבית חולים לחולי נפש, אברבנל. עשרות שוטרים השתלטו על אגייאר בתל אביב ואשפזו אותו בבית החולים בבת ים. בכך נראה כי תמה תקופת אגייאר בספורט הישראלי.

האשפוז נעשה לאחר שאישתו הצליחה להשיג צו אישפוז בכוח מבית המשפט בל אביב. אגייאר ניסה להיאבק בשוטרים שהגיעו לדירתו בתל אביב, אך בסיום נכנע ואושפז.

 אתמול,  גומא אגייאר דיווח לכלי התקשורת , כי הצליח לחדור לעבר רצועת עזה ואף להיפגש עם גלעד שליט החייל החטוף.

אין ספק שאמירות מסוג אלו מעוררות דאגה לא רק מבחינה ביטחונית ישראלית, אלא מבחינת הדרך שבה מתפקד הבעלים העתידי של בית"ר ירושלים. בנוסף גם אגייאר לא הבין עדיין  כי סוג כזה של הצהרה ואמירה למצבו של גלעד שליט, פותחת פצעים לא רק למשפחתו של החייל אלה בנוסף לאומה שלמה. 

אלא שמתברר ששלשום בלילה, הזמינו בני משפחתו של אגיייאר,  ניידת לביתו של אגייאר בשכונת ימין משה. אגייאר סיפר לשוטרים שחזר מביקור בעזה, במטרה לשחרר את החייל החטוף גלעד שליט משבי החמאס.  השוטרים עזבו את המקום, אך בני משפחתו ביקשו לאשפז אותו בכפייה.

גומא אגייאר התייחס לפירסומים והודה בכך: "אני וגלעד שליט נפגשנו. הצלחתי לחדור לרצועת עזה. זה לא היה פשוט. אסור לי לדבר על זה. הרבה אנשים מעורבים בכך. שליט ביקש ממני לספר למשפחתו שהכל בסדר והוא מתגעגע".

אגייאר הוסיף לספר על ה"מבצע הלילי": "הצלתי כמה אלפי אנשים אתמול. לא רק את גלעד שליט. אני רוצה להמשיך להציל אנשים". 

יצחק שום: כל שלב חצי גמר זהו אתגר. אבי נמני: אנחנו מאוכזבים

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום התייחס לניצחון: "המשחק הזה מאוד היה חשוב, חשוב לנו לקחת את הגביע הזה. מאוד חשוב לאגודה. טוב לנצח בכל מסגרת, מדובר בחצי גמר, זה מחייב. זה לא היה קל נגד מכבי ת"א. עשינו מה שצריך לעשות וכל הכבוד לכל הקבוצה. על הבעלים גומא אגייאר והפירסומים האחרונים: "הוא הבוס שלנו. מותר לו להתבטא, אנחנו לא מתייחסים לכך".

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני,  התייחס להפסד ולפרידה מהתואר: "ברור שמאוכזבים. הגענו ללא מעט הזדמנויות. אנחנו עם הפנים קדימה. אנחנו לא באים בטענות לאלה ששיחקו ואלה שלא שיחקו. הדברים תלויים בנו, המטרה שלנו להמשיך ולהתקדם ולהצליח".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק