יש אישור8 גרנט מאמן ווסטהאם

עכשיו זה רישמי: מאמנה הישראלי של פורטסמות', הוא מאמנה החדש של ווסטהאם ויאמן אותה בארבע העונות הבאות. גרנט: "ווסטהאם זה מועדון עם היסטוריה נפלאה ואני מצפה בקוצר רוח לפגוש את השחקנים החדשים שלי"

יום חמישי 03 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 אברם גרנט, מונה הבוקר באופן רישמי כמאמנה הבא של ווסӘהאם. דייויד גולד וסאליבן, הבעלים החדשים של "הפטישים" אישרו את המינוי, שהיה באוויר כבר תקופה ארוכה והחתימו את גרנט לארבע העונות הקרובות.

גרנט, שהוביל את פורטסמות' לגמר הגביע בעונה החולפת, יחליף בתפקיד את זולה האיטלקי ואמר הבוקר:̠"אני מאוד גאה להיות המנג'ר של ווסטהאם. זה יהיה אתגר עצום עבורי ואני מוכן לתת את הכול".

גרנט, המשיך במחמאות לווסטהאם ואמר לאתר הרישמי: "ווסטהאם זה מועדון נפלא עם אוהדים נפלאים והיסטוריה נהדרת. אני כבר מחכה בקוצר רוח לפגוש את השחߧנים החדשים שלי".

ההנהלה של ווסטהאם מצפה מגרנט להוביל את הקבוצה שסיימה העונה במקום ה-17 עם 35 נקודות בלבד, לעונה טובה הרבה יותר, ללא הרפתקאות בתחתית הליגה.

"אנחנו לא יכולים להעביר את האוהדים שלנו עונה כזאת שוב", אמרĠגולד. "אנחנו רוצים לבנות קבוצה טובה יותר מזאת של העונה שעברה. היה לנו הרבה מזל בעונה שעברה. בדרך כלל 35 נקודות לא מספיקות כדי להישאר בליגה. אנחנו חייבים עכשיו מנג'ר עם ניסיון ועם קבלות. אנחנו לא בעמדה שאנחנו יכולים להמר על מנג'ר צעיר וחסר ניסיון"Ȼ.

עוד לפני ההכרזה הרישמית, גרנט החל בחיפושים אחרי שחקני חיזוק לעונה הבאה, כשהמטרה הראשונה שלו היא להחתים חלוץ בעל שם. איגביני יעקובו, ששיחק אצל גרנט במכבי חיפה ובן סהר מאספניול, הם מועמדים מובילים להצטרף לאפטון פארק בקרוב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק