מוריניו בעקבות ג'רארד וורגאס

אלוף אירופה ומאמנה החדש של ריאל מדריד כבר החל בעבודה, סטיבן ג'רארד על הכוונת. שחקנה של פיורנטינה, חואן מנואל ורגאס, אישר כי ריאל מדריד מעוניינת בו: " הנושא בטיפול הסוכן שלי"

יום רביעי 02 יוני 2010
מערכת TELESPORT

ז'וז'ה מוריניו, מאמנה החדש של ריאל מדריד ואלוף אירופה הטרי עם הנראזורי, כבר אישר בעבר כי הוא אחד ממעריציו הגדולים של סטיבן ג'רארד. כעת כאשר הפורטוגלי הוא מאמן הבלאנקוס, ייתכן והוא גם יוכל לאמן את הקשר האנגלי וקפטן ליברפול.

בתקשורת הספרדית מדווח רבות הבוקר על-כך שליברפול זקוקה נואשות לכסף על מנת להתקיים ולבנות קבוצה ראויה לעונה הבאה, כשהעובדה כי ליברפול לא תשתתף העונה בליגת האלופות יכולה לגרום לקבוצה להסכים להצעה מפתה מצד הספרדים, גם אם ߖו תהיה עבור הקפטן.

שחקן נוסף בו מעוניין מוריניו הוא חואן מנואל ורגאס, שחקנה של נבחרת פרו ופיורנטינה אשר יכול לשחק על כל עמדות האגף השמאלי ובמקרה הצורך אף כבלם. הפרואני אישר כי ריאל מדריד מעוניינת בו ואמר: "אני כרגע בחופשה ואני לא רוצה לדבר על כך. אני יכול לאשר את ההתעניינות של ריאל וזה בטיפול הסוכן שלי".

ריאל מדריד לא זכתה בליגת האלופות מאז שנת 2002, ולאחר שהודחה השנה על-ידי ליון, כשהגמר נערך בסנטיאגו ברנבאו שבמדריד, בריאל מדריד פתחו את הארנק והביאו אߪ "המיוחד" על מנת להחזיר את התארים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק