להתנתק מדון קישוט

עכשיו כבר ברור שגומא אגייאר חולה בנפשו. עכשיו ברור גם שפשוט ניצלנו את העובדה שמדובר באדם קצת לא נורמאלי. ועכשיו גם ברור גם שאיציק קורנפיין צריך לחפש משקיע חדש ולא לסמוך על האיש חושב שהוא חי באגדה

יום חמישי 14 ינואר 2010
דורון ברגר

לא מעניין אותי אם גומא אגייאר באמת הותקף בארצות הברית על רקע אנטישמי. לא מעניין אותי אם הוא הבריז לאברי גלעד כי היה תחת השפעה כזו או אחרת.  לא מעניין אותי אם הוא עושה מעצמו צחוק באצטדיון טדי או ליד מחסום ארז, אם הוא נתפס בעבר עם סמים קלים או אם סתם פינטז לעצמו בית מקדש חדש. מקומו של גומא אגייאר, בטח לא במגרש הכדורגל כאדם שפוי מן המניין. בטח לא כבעלים של קבוצה. לא צריך היה להתייחס אליו כמושיע של בית"ר ירושלים. צריך היה פשוט לעזוב אותו לנפשו ולתת לו להתאשפז איפה שהוא רוצה.

 אבל אנחנו מציצנים בני מציצנים. נהנינו לראות את הדוד מאמריקה ששפך כאן כמה מיליונים כדי להעניק לברק יצחקי עוד עונה שקטה בבית"ר ירושלים. צחקנו לראות אותו רוקד  ליד כמה בלונדיות לצלילי לי פישמן, על כר הדשא. ציטטנו את דברי ההבל על כך ש"אני הבעלים של בית"ר ירושלים", למרות שהוא ממש לא.  ובית"ר, לצערם הרב של רבים,  עדיין שייכת לאיש העסקים ארקדי גאדימק, עוד סיפור טראגי מסוג אחר לגמרי.

 נכון, היו כמה צדיקים בסדום.  אבל פשוט נגעלתי הלילה מכך שכמה כלי תקשורת ניצלו את מצבו ההזוי של אגייאר והעניקו לו במה של כמה דקות כדי לספר לנו שהוא הלך ברגל מאשקלון למצרים ובדרך שוחח עם החייל הכי מוכר והכי עצוב בישראל. לצטט אותו אומר שהוא פגש את גלעד שליט, זה לא רק הזוי, זו התעללות באדם מסכן, בעל יכולות סופר מוגבלות,  שאומנם הצהיר שרכש שורה שלמה באזור ה-VIP בהופעה של מדונה, אבל כנראה שהמקרה שלו מזכיר יותר את רגעי השפל של מראדונה.

 הגיע הזמן של איציק קורנפיין לעשות מעשה. קורנפיין צריך לוותר על המיליונים של אגייאר. עם כל הכבוד לגומא, הרי שלהמשיך ולהשתמש בכספו, זה כבר גובל בהתעללות. זה אומנם חוקים ,אבל מדובר בניצול נטו. לבית"ר, פשוט  אסור לנצל את מצבו המעורער של אגייאר, בדיוק כמו שגם אנשי התקשורת צריכים להכות שוב על חטא, איך לא הבינו שמדובר במגה תמהוני.

 יכול להיות שאגייאר ייצא בקרוב מאברבנאל, יכול מאוד להיות שהוא פשוט לקה בסינדרום ירושלים (מחלת נפש שמעצימה את עצמה עם הגיעו של החולה לירושלים ומעניקה לו תחושות משיחיות) ובהמשך יבריא. אבל מה שבטוח הוא שלנו אין מה להתעסק יותר באיש הזה. פשוט כי
אם ארקדי גאדימק הוא עניינם של אנשי משרד המשפטים, הרי שגומא איגייאר הוא מעכשיו התיק של משרד הבריאות.  ואנו,  בתור מאמינים בני מאמינים, יודעים שאולי יש לנו על מי להישען, אבל זה בטח לא על דון קישוט.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק