אנחנו לא קבוצה לפיינל-פור

פיני גרשון מנמיך ציפיות אחרי ההפסד למארוסי, ומוסיף: "בשלב הזה היינו צריכים להיראות יותר טוב. יציבות היא הוכחה למצוינות, וזה שאין יציבות זה מעיד משהו על חלק מהשחקנים"

יום חמישי 14 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב נכנעה הערב ביוון 83:75 למארוסי המקומית, במשחק הנעילה של שלב הבתים ביורוליג, אותו סיימה במקום השלישי.

המאמן הצהוב, פיני גרשון,  אמר בסיום: "אי אפשר לשקר, כולם ראו איזה משחק היה היום. במחצית הראשונה עוד שמרנו, והורדנו אותם ל- 40 אחוזים מהשדה ויכולים היינו לעשות איזה משהו, אבל יותר מדי טעויות נגד קבוצה מאורגנת ומסודרת זה בעייתי. הם רצו יותר". 

"ברבע האחרון הסתובבו פה יותר מדי שמועות שצסק"א ניצחו, אז ירד הלחץ. אבל הם כבר שלטו במשחק מנטלית ופיזית עוד לפני שהמשחק של צסק"א נגמר. זה מועדון שעוד לא היה בטופ 16, והם רצו את זה מאוד. אם הם רצים עם שתי ידיים לכדור ואנחנו עם יד אחד, אי אפשר לנצח".

"יציבות היא הוכחה למצוינות, וזה שאין יציבות זה מעיד משהו על חלק מהשחקנים. זה לא רק לפני כמה שהם קלעו, יש עוד דברים אחרים מסביב. אני לא תולה את זה בתהליך של בנייה, כי בשלב הזה היינו צריכים להיראות יותר טוב. יש משחקים שאנחנו נראים טוב, אבל זה הבלחות ".

"המצב של מכבי הוא לא חגיגה, אבל הכל יכול להיות. יש היום 6 קבוצות באירופה שיכולות לקנות כל דבר שזז, בכל מחיר. אנחנו לא קבוצה לפיינל-פור, יש קבוצות יותר טובות מאיתנו. לעניות דעתי, הקבוצות שהשקיעו 35-40 מיליון יורו ויש להם שחקנים על הספסל במחירים יותר גבוהים ממה שיש לנו על המגרש, יהיו שם".

"אנחנו יכולים להיות בטופ 8. לא ככה, אנחנו צריכים להיראות יותר טוב, אבל אנחנו יכולים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק