אוהדי הפועל פ ת חוזרים למגרשים

חרם האוהדים שנמשך כמעט חודשיים, הסתיים באופן רשמי, אחרי שנציגי איגוד האוהדים ואירגון "החזית הכחולה", ניסחו הסכם חתום עם גל חצור, לפיו איגוד האוהדים יוכר כמועדון האוהדים הרשמי של הקבוצה והבטחה לנציג מטעמם של האוהדים בעמותה

יום שישי 15 ינואר 2010
אסף בילגורי

אחרי שהדירו רגליהם מהמגרשים בחודשיים האחרונים, אוהדי הפועל פ"ת מסיימים את החרם שהכריזו ויחזרו ביום ראשון לעודד את הקבוצה, במשחקה מול בני סכנין. 

זאת אחרי שאמש (חמישי בלילה) נחתם הסכם תקדימי וחשוב בין אחד מבעלי הפועל פ"ת, גל חצור לבין נציגי עמותת האוהדים ו"ארגון החזית הכחולה", אשר הובילו את החרם שהורגש היטב במשחקי הקבוצה.

על פי ההסכם החתום, הנהלת הקבוצה מחוייבת להכיר באיגוד האוהדים כמועדון האוהדים הרשמי של הקבוצה, כמו גם מנגנון לבחינת נציגות אוהדים בעמותה עד לתום העונה הנוכחית.

במסגרת ההסכם, לאוהדי הקבוצה המשתייכים לאיגוד האוהדים תינתנה סמכויות נרחבות, ובהן ניהול מערך מכירת הכרטיסים והמינויים של הקבוצה, ניהול פרוייקטים קהילתיים שייהנו מתמיכת הקבוצה ומינוי רשמי של מתנדב בעל תפקיד רשמי מטעם האוהדים, שיהיה אחראי על קידום הפעילות במסגרת הקבוצה עצמה.

ביום ראשון תארח כאמור הפועל פ"ת בגיבוי אוהדיה את בני סכנין. מי שצפוי לערוך הופעת בכורה בהרכב המלאבסי הוא הבלם הגנאי דניאל אדו, שחתם בקבוצה. ראובן עובד, שהגיע לקבוצה מבני סכנין, ממשיך להיבחן ע"י אלי מחפוד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק