ארזי: חיון מצטרף בביתר

יו"ר בית"ר ירושלים אישר את מה שפורסם אתמול בראיון עימו ל-TELESPORT ואמר: "חיון מהשייטת יהיה בבית"ר וישמש כיועץ בנושא הכושר באגודה כולה"

יום שני 22 ינואר 2007
אשר גולדברג
משה חיון, מאמן הכושר מצטרף לבית"ר ירושלים. היום אושרו הדברים סופית, כפי שפורסם אתמול בלעדית ב-TELESPORT.

חיון ישמש כיועץ לארזי בנושא הכושר של שחקני בית"ר והוא יפקח על נושא הכושר במחלקת הנוער של האגודה.

אתמול פרסמנו ראיון עם אלי ארזי, שאינו מתרגש במיוחד ממהפסד למכבי הרצליה 1:2. ארז מקפיד להדגיש שאינו בקיא בנושא כדורגל ובית"ר ירושלים אמר ל-TELESPORT: "אני לומד דברים ומתחבר בכל יום לבית"ר ירושלים ע"י עו"ד אלעד אייזנברג, שהוא מומחה לכדורגל. הוא משמש כיד ימיני וממנו אני מקבל את הכיוון".

על ההפסד בשבת של קבוצתו למכבי הרצליה, אמר ארזי: "יש כותרות רעשניות שאותי אינן מרגשות לטוב או לרע. תגיד, בית"ר ירושלים היא הקבוצה היחידה אשר מפסידה משחק חוץ למועדון מהחלק התחתון?! זה קורה בכל ליגה בעולם, לקבוצות המפורסמות והטובות ביותר".

"גם אם היינו מנצחים בהרצליה  זה לא היה משנה את העובדה, שישנה בעיה של כושר גופני בקבוצה. אני לא מתכוון שלבית"ר ירושלים ולשחקניה יהיה כושר קרבי כמו לקומנדו, או כמו לאנשי שייטת 13, אבל בית"ר חייבת לשפר את הכושר הגופני כדי להיות בעליונות על שאר הקבוצות, ולא שווה או מעט מעליהם. החלטתי להביא את משה חיון, ואני אומר שבתוך מספר ימים חיון יהיה חלק מהמערך המקצועי בנושא הכושר הגופני בבית"ר ירושלים".

"טיבריוס דראו נמצא בחופשה מתוכננת במולדתו. תוך יום-יומיים הוא יחזור אלינו. תתקיים פגישה בינו לבין יוסי מזרחי, משה חיון וביני, בו מיוגדרו נושאי העבודה בקבוצה. בכל מקרה, משה חיון יהיה שם כבר בתוך מספר ימים ולא תהיה כל התנגדות".

על האמירות המתפרסמות בנושא אמירות של השחקנים שמתעסקים בכיסם ובשכרם אמר ארזי: "אני מתייחס רק לדברים שנאמרים לי באופן אישי. אני לא יודע מי אמר מה. לא היתה שום אמירה שיכולה לפגוע בשום שחקן של בית"ר ירושלים, כי את האמירות שלהם הם אמורים לתת על המגרש ולא במקום אחר".

בנושא מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי, אמר ארזי: "אני מדבר איתו המון. הוא עושה את עבודתו נאמנה כמקצוען. מה שצריך להיעשות, נעשה בשיחה איתי ובהסכמה".

ארזי הוסיף כי אין כוונה לחזק את הקבוצה בשחקן ישראלי זר, מעבר לשני הברזילאים שכבר צורפו, שוונק וטוטו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק