מסתמן: נמני ישחק בדרבי

בשורה לאוהדי מכבי ת"א, אבי נמני סובל ממתיחה חזקה ולא מקרע כפי שחששו תחילה. בקבוצה יעשו מאמצים להכשיר את הקפטן לדרבי ביום ראשון. דיאן יליץ' ינחת למבחנים

יום שני 22 ינואר 2007
עדי גלסקה

בשורה משמחת למכבי ת"א ולאוהדיה: אבי נמני אינו סובל מקרע בשריר והוא עשוי לשחק בדרבי מול הפועל ת"א, ביום ראשון הקרוב. הבוקר (שני) עבר הקפטן של מכבי סדרת בדיקות, ובסיומן עלה כי הוא סובל ממתיחה חזקה ולא מקרע, כפי שחששו תחילה.

במכבי ת"א ספרו ל- TELESPORT שיעשו מאמצים להכשיר את אבי נמני, למשחק הדרבי ביום ראשון. נמני יעבור סדרת טיפולים כדי להיות כשיר. כאמור, במשחק אמש מול בני יהודה נפצע הקפטן והוא הוחלף במחצית השניה. הצוות הרפואי של המועדון בדק את השחקן והיה חשש לקרע בשריר ובקבוצה העריכו שהקפטן יאלץ להעדר כ- חמישה שבועות אולם הבוקר, לשמחתם של כל הגורמים במכבי ת"א, נמני אינו סובל מקרע.

במכבי ת"א מרוצים מאוד מקצב מכירת הכרטיסים למשחק הדרבי מול הפועל שיערך ביום ראשון הקרוב במסגרת המחזור ה- 18 של ליגת העל. כ- 4000 כרטיסים בלבד נותרו למשחק ובמכבי מאמינים שמכירת הכרטיסים תסתיים כבר ביום חמישי והקופות כלל לא יפתחו ביום המשחק. כ- 2000 כרטיסים נותרו לכל אחד מן הצדדים.  

במקביל, ממשיכים במכבי ת"א לנסות להתחזק ובימים הקרובים ינחת דיאן יליץ', קשר אחורי קרואטי, להתרשמות בקבוצה.

קאלה רוצה שדרוג בשכרו

שוער מכבי ת"א, קאלה טברטנקו, מרגיז מאוד את הנהלת המועדון. השוער הקרואטי שנחשב לאחד מהזרים הטובים שהגיעו העונה לארץ. 
קאלה דורש בשבועות האחרונים חוזה חדש משודרג משמעותית לשלוש עונות. מקורבים לקאלה העבירו מסר להנהלת המועדון שיש מספר קבוצות באירופה שמעוניינות בשירותיו. 
במכבי מאוד לא אוהבים, בלשון המעטה, את מהלכיו של השוער הקרואטי.

למכבי ת"א יש אופציה להמשיך את ההתקשרות עם קאלה טברטנקו, ולמרות שאין בכוונת מכבי להחתים בזמן הקרוב אף שחקן על חוזה לעונה הבאה, גורם בהנהלה יקיים שיחה עם השוער כדי לשנות את מצב רוחו. בקבוצה טוענים שהמצב השפיע עליו במשחק האחרון מול בני יהודה והשער שספג היה באשמתו. 
במכבי ממתינים שהשוער יביא מסמכים מקרואטיה, על מוצאו היהודי. קאלה טוען שסבתו יהודיה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק