אנדיוני הודחו במפתיע

אליפות אוסטרליה הפתוחה: צמד הישראלים הובס הלילה בשמינית הגמר 7:6, 4:6, 6:3 על ידי בופאתי ההודי וסטפאנק הצ'כי המדורגים 59 בעולם. רם הודח גם מהזוגות המעורבים

יום שני 22 ינואר 2007
רועי רובינשטיין

לאחר ההישג המצויין של שחר פאר אמש קיווינו כי גם אנדי רם ויוני ארליך לא יאכזבו אותנו וידלגו לרבע הגמר בטורניר הזוגות. אך השניים שמדורגים 5 בטורניר, שיחקו לא טוב הלילה והודחו לאחר שהפסידו לצמד ההודי-צ'כי בופאתי וסטפאנק 7:6, 4:6, 6:3.

המערכה הראשונה הייתה צמודה מאד והחלה באופן שכזה לאחר שבשבעת המשחקונים הראשונים כל זוג שמר על חבטות ההגשה שלו.  במשחקון השמיני חל השינוי המיוחל כשאנדי רם ויוני ארליך שהובילו 3:4 שברו את הגשת הזוג הצ'כי וטיפסו ליתרון 3:5. 

הצמד הגיש עבור המערכה אך דווקא אז חלה נסיגה ביכולתם והם נשברו בחזרה ל-4:5. היריבים הצליחו לשמור על ההגשה הבאה וקבעו שיוויון 5:5 והמערכה הלכה לשובר שיוויון אותו הפסיד הצמד הישראלי 7:4 מה שנתן לבופאתי וסטפאנק את המערכה 6:7.

פתיחת המערכה השנייה הייתה מאד דומה לראשונה, גם כאן שני הצמדים שמרו על חבטות ההגשה שלהם בששת המשחקונים הראשונים ובמצב של 3:3 אנדיוני הצליחו לשבור את החבטה של המתחרים ולקחת יתרון משמעותי ראשון במערכה. מכאן הצמד הישראלי החל לשחק כפי שאנו יודעים שהוא יודע לשחק וניצחו את המערכה בקלות 4:6.

מיד עם תחילת המערכה המכרעת נכנסו אנדי ויוני לפיגור 2:0 לאחר שההודי והצ'כי שברו את הגשתם, רם וארליך הראו אופי ומיד שברו חזרה בכדי להשוות ל-2:2. 

הבעיה הייתה כי מכאן בופאתי וסטפאנק השתלטו על המשחק, ניצחו בשלושת המשחקונים הבאים בכדי לעלות ל-2:5 וחיכו לשבור את הסרב של רם וארליך בפעם הרביעית במערכה בכדי לנצח. רם וארליך שמרו על חבטת ההגשה הבאה שלהם בכדי לצמצם ל-5:3 אך לא יכלו להודי ולצ'כי במשחקון הבא, בו הפסידו והודחו מהתחרות. 

רם הודח גם בזוגות המעורבים

אנדי רם סיים את דרכו באוסטרליה לאחר שהודח גם מטורניר הזוגות המעורבים.

הישראלית ושותפתו, ורה זבונרבה, הפסידו לכריס גוצ'יוני וקייסי דלאווקה האוסטרלים 7:6 6:4.

פורסם לראשונה: 22/01/07 04:31

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק