עכשיו כבר אין ספק

ליונל מסי הוא ללא ספק הכוכב הגדול בכדורגל העולמי. רונאלדו? לצערו הוא רק שני. כל הסיבות שהובילו לעליונות של "הפרעוש" הארגינטנאי שהצליח לעקוף את הבחור השרירי#שגידל אלכס פרגוסון

יום שישי 11 יוני 2010
מור רכס
לי ששבוע אחרי שבוע רואה את יריבו הארגנטינאי מנצח משחקים במו רגליו ניסה לחקותו, ובמקום זאת יצא בדיוק ההיפך. רונאלדו ניסה לקחת על עצמו את המשחק ובעצם העלים את כל חבריו לקבוצה כשהוא רץ ומשתולל לבדו בכל עברי המגרש. ߞסי שחיכה בשקט בשקט פינה את השטח לחבריו ובדקה ה 33 כבש שער מדהים שהפך את הסופרקלאסיקו לעוד משחק אימון עבור הקאטלונים.

בשני המפגשים הללו ניתן לראות יותר מכל מדוע מסי הוא השחקן הטוב בעולם ורונאלדו הוא שחקן מצוין שישכח עוד כמה שנים מעולם הכדורגל (ראהĠערך רונאלדיניו ). הגדולה של הפרעוש הארגנטינאי היא לא רק להיות גדול, אלא להפוך את חבריו לקבוצה לגדולים. כבר שנתיים שברצלונה היא הקבוצה הטובה בעולם, שכל שחקן בה מציג בדיוק את מה שנדרש ממנו בלי שזה בא על חשבון אחרים.  אצל הגלדיאטור הפורטוגלי הדברים הפוכәם ב 180 מעלות, כשהוא טוב שאר קבוצתו לא טובה.

 אף אחד באולד טראפורד לא הרים גבה כשפתאום ווין רוני, החלוץ האדמוני הציג את העונה הגדולה ביותר שלו אי פעם דווקא אחרי שרונאלדו עזב. גם השנה אומנם רונאלדו הציג יכולת פנומנאלית במשחקים רבים אך הוא עשה ۖאת לבדו ששאר שחקני הבלנקוס נותרים בצילו. 

במשחק הסיום של העונה הנוכחית, שגם היה משחק האליפות של ברצלונה. קבע מסי שיא נוסף. אחרי שבמהלך העונה הפך לכובש הגדול ביותר בכל הזמנים בליגת האלופות של ברצלונה ביחד עם ריוואלדו. הוא גם הפך לשיאן הכיבושיߝ שלה במשחקי ליגה, שכבש את שערו ה 37 והשווה את שיאו של רונאלדו (הברזילאי כמובן ). אחרי השער ההיסטורי ראינו את אחד המחזות המרגשים שנראו העונה במגרשי הכדורגל. מסי נראה יוצא מסבך שחקני ברצלונה שפשוט חנקו אותו, והתחיל לרוץ לעבר היציע. אחרי כמה רגעים לא ברורים Ӕתביית מסי על המטרה ולעיניהם של 98 אלף הצופים בקאמפ נואו, רץ לחבק את אימו שישבה בקהל.

ספק אם מסי יסגל לעצמו אי פעם את תדמית הסלב המתלווה  לפורטוגלי. וכנראה שגם בחגיגות השערים הוא לא יוריד  את חולצתו ויחשוף ריבועי בטן נוצצים. אך בדיוק בגללĠאותו חיבוק שמציג אופי צנוע, שמתווסף לכישרון מטורף  אותו אי אפשר לתאר במילים. ליונל מסי כיום  הוא השחקן הטוב ביותר בעולם, וכנראה גם הטוב ביותר שהיה אי פעם.       
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק