יום מוצלח לפאר, אנדי רם הודח

אליפות אוסטרליה: אחרי שהעפילה לסיבוב השלישי ביחידות, ניצחה שחר פאר גם בזוגות יחד עם גאלינה וקובייה הקזחית והעפילה לסיבוב השני. אנדי רם ובן זוגו מיקל לודרה, הודחו כבר בסיבוב הראשון ע"י ג'וליין בנטו וסטיב דארסיס. ניצחון לסלע וקוניצין בזוגות

יום חמישי 21 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 שחר פאר עלתה הלילה לסיבוב השלישי בטורניר אוסטרליה הפתוחה לאחר ניצחון קליל בשתי מערכות על סווטנה פירונקובה.

פאר לקחה בקלילות את המערכה הראשונה בה שלטה ללא עוררין וסיימה אותה במהירות בתוצאה 1:6.

המערכה השניה הלכה קשה יותר. פאר הובילה במערכה 1:3 לפני שפירונקובה הפכה את התוצאה ל3:4 לטובתה. פאר התאוששה יפה וניצחה בסוף 4:6 כדי להעפיל לשלב הבא. 

מספר שעות אחרי שהעפילה לסיבוב השלישי ביחידות, התייצבה שחר פאר למשחק הזוגות שלה יחד עם גאלינה וקובייה וגם שם נחלה הצלחה, כאשר העפילה עם בת זוגתה הקזחית לסיבוב השני.

פאר ובת זוגתה ניצחו בסיבוב הראשון את ריביריקובה הסלובקית ווראקובה הצ'כית בשתי מערכות חלקות 2:6,5:7. פאר ובת זוגתה יפגשו בסיבוב הבא את צמד הספרדיות מוריה וויואס ומרטינס סאנצ'יז.

רם ולודרה הודחו, סלע העפיל בזוגות

היום הרביעי של המשחקים, האיר פניו קצת פחות לאנדי רם ובן זוגו החדש, מיקל לודרה הצרפתי.

הצמד הישראלי צרפתי הודח כבר בסיבוב הראשון של טורניר הגראנד סלאם, אחרי הפסד בסיבוב הראשון לג'וליין בנטו וסטיב דארסיס 7:5,3:6,7:5. זוהי אכזבה קשה לאנדי רם, שקיווה לשחזר את ההצלחות הקודמות שלו עם מקס מירני ועם יוני ארליך.

אולם הישראלים יכולים להתנחם בכך שדודי סלע, שהודח בסיבוב הראשון ביחידים, העפיל לסיבוב השני של טורניר הזוגות, יחד עם בן זוגו איגור קוניצין הרוסי.

סלע וקוניצין גברו בסיבוב הראשון על מרקו קודיצ'יני השוויצרי ו-ויקטור טרוייקי הסרבי בשתי מערכות חלקות 4:6,2:6.

סלע וקוניצין יפגשו בסיבוב השני את הצמד הפולני/אוסטרי לוקאס קובוט ואוליבר מאראץ' ויקוו להמשיך הלאה בטורניר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק