אבוחצירה בודק חזרה מלאריסה למכבי תא

לאריסה היוונית צירפה חלוץ חדש ושמעון אבוחצירה בודק מול נשיא המועדון שחרור עוד בינואר למכבי תל-אביב. גולדהאר יחליט בנושא. יובל שפונגין יפגש היום עם בושינסקי ושעיה

יום חמישי 21 ינואר 2010
אשר גולדברג
חלון של הזדמנות להגעתו של שמעון אבוחצירה מלאריסה למכבי תל-אביב, עוד בחודש ינואר, נפתח בימים האחרונים מחדש. 

אבוחצירה, שנדחק במשחקים האחרונים מההרכב בגלל רכש התקפי שנעשה בקבוצה, בודק מול נשיא לאריסה אפשרות לשחרורו כבר בחלון ההעברות. שמעון אבוחצירה, על-ידי נציגיו בארץ, כבר סיכם את תנאי שכרו במכבי תל-אביב, שמעוניינת בו מיידית ואם לא יתאפשר אז בסיום העונה.

ההצעה של מכבי תל-אביב מבחינה כספית ללאריסה מוכרת ליוונים ומכבי תל-אביב אינה מעורבת בפניה נוספת. המעבר תלוי עכשיו בסיכום שיעשה החלוץ מול קבוצתו היוונית. הבעלים של מכבי תל-אביב, מיץ' גולדהאר, תומך בצירופו של החלוץ שהיה עוד בימי הקיץ בתוכניות של אבי נמני.

חשוב לציין שהפועל פ"ת הגישה תביעה למוסד לבוררות של פיפ"א נגד לאריסה, בו היא דורשת 400 אלף יורו עבור אבוחצירה, שלטענת הפועל פ"ת עדיין תחת חוזה במועדון.

יובל שפונגין, המבוקש באומוניה ניקוסיה, יפגש ככל הנראה היום עם אביב בושינסקי ועוזי שעיה שאמורים להציע לו לחתום על חוזה חדש, במקום החוזה המסתיים בחודש מאי.

ההצעה של הקפריסאים עומדת על 110 אלף יורו ובמידה ושפונגין יסרב להצעה של מכבי תל-אביב ויבקש לעזוב, המועדון יענה להצעה מקפריסין.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק