השחרור שלי לא משיקולים מקצועיים

מאצ'יי לאמפה, הסנטר הפולני שנחתך החודש ממכבי תל-אביב, מדבר לראשונה על התקופה בתל-אביב בראיון שהעניק היום ל-TELESPORT: "לא קיבלתי הזדמנות להוכיח את עצמי. נגמרה להם הסבלנות כלפיי. מכבי עוד תצטער ששחררה אותי"

יום חמישי 21 ינואר 2010
שלמה חסיד

הסנטר הפולני, מאצ'יי לאמפה, שנחתך ממכבי תל-אביב החודש, הגיע בקול תרועה רמה והחזיק בחוזה היקר ביותר בקבוצה, למעלה ממיליון דולר. 

אחרי אליפות אירופה סבירה בפולין וכישלון מקצועי במכבי ת"א, פתח לאמפה פה גדול על הקבוצה בראיון שהעניק ל-TELESPORT: "מכבי תצטער ששחררה אותי. לא קיבלתי הזדמנות להוכיח את עצמי. משום מה, בשלב מסוים הסבלנות כלפיי נגמרה ועליתי ליציע. אני לא חושב שזה קרה משיקולים מקצועיים. לכל שחקן לוקח זמן להתאקלם ואני לא מבין למה לא נתנו לי הזדמנות להוכיח את עצמי, אבל זו זכותו של המאמן. מכבי בסך הכל קבוצה טובה ומסודרת".

למרות המאמצים הכבדים, במכבי לא מוצאים לך מחליף

"יש היום בעיה של סנטרים באירופה ואני חושב שמכבי ביררה עליי רבות לפני שהחתימה אותי וידעה בדיוק מה היא מקבלת. אם החתימו אותי, היה צריך לתת לי את הזמן להיכנס לעניינים ולא לחתוך דברים במהירות".

היית יכול להוביל את מכבי לפיינל פור?

"זה לא בשמיים, אם היו נותנים לי לשחק הייתי פורע את השטרות וביחד איתי מכבי יכלה להגיע גם לפיינל-פור ולדברים שנעשו בעבר והיה אפשר לשחזר אותם".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק