דריכות במכבי חיפה לקראת הפועל תא

אלישע לוי דורש משחקניו משמעת טקטית. נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר ינסה לעורר מוטיביציה בשחקני מכבי חיפה לקראת משחק העונה מול הפועל ת"א בעזרת רכש עתידי . המגעים עם פורוקארה נמשכים

יום שישי 22 ינואר 2010
אשר גולדברג

 דריכות במכבי חיפה לקראת משחק העונה ביום ב', מול הפועל ת"א. מאמן הקבוצה אלישע לוי שוחח היום עם חניכיו ודרש מהם להמשיך לשחק כפי ששיחקו במשחק הניצחון מול הפועל ר"ג (0:5). לוי דרש משחקניו לשחק בצורה צפופה בהגנה ולהתבסס על התקפות מתפרצות מהירות, שיפתיעו את העורף התל-אביבי.

למאמן הירוקים יש סגל כמעט מלא של 17 מ-18 שחקנים, והוא כרגע מתלבט האם לפתוח עם מוחמד גאדיר או שלומי ארבייטמן. עלי עותמאן צפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של אייל משומר המורחק. 

נשיא המועדון, יעקב שחר, התבטא היום בנושא רכש עתידי ואמר כי כרגע המטרה היא לנצח את הפועל ת"א והם מרוכזים בה, ובמידה ויגיע ניצחון כזה, תיבדק האפשרות להביא רכש נוסף וחיזוק לקראת מאבקי האליפות בהמשך העונה.

הירוקים עדיין לא ויתרו על הקשר הפיני רוני פורוקארה, כשכרגע הפערים בין הצדדים קטנים, וכמו כן, ממשיכים המגעים בין שחר לסוכנו של החלוץ ההונגרי הצעיר לאסלו לנצ'ה, כשכרגע מסתמן שהם על סף סיום ולנצ'ה יוכל לשחק ביום שני.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק