גם השנה: פאר הודחה על-ידי ווז'ניאקי

אליפות אוסטרליה הפתוחה: שחר פאר פתחה היטב אולם פספסה חמש אפשרויות שבירה במערכה הראשונה ובמערכה הבאה זה כבר היה לא כוחות. 4:6, 0:6 לקרוליין ווז'ניאקי בסיום. גברים: פדרר ודיוקוביץ בשמינית הגמר

שבת 23 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
גם בשנה שעברה נפגשו שחר פאר וקרוליין ווז'ניאקי. כמו לפני שנה בדיוק וכמו במדריד, ווז'ניאקי שוב פעם הייתה עם ידה על העליונה וניצחה את פאר. 

שחר פאר פתחה נהדר את המשחק ועלתה ליתרון 0:2 במשחקונים, אולם ווז'ניאקי התעוררה ושברה בחזרה ל-2:2. 

ביתרון 3:4 לזכותה של שחר היא שמטה פעמיים אפשרות לשבירה ובמשחקון שאחרי אף נשברה, 4:5 לווז'ניאקי שהשתלטה על המשחק וניצחה את המערכה הראשונה, 4:6.

המערכה השנייה כבר נראתה לפרוטוקול בלבד: ווז'ניאקי ניצחה 0:6 קליל את שחר פאר שכבר לא עמדה מול היכולת של המדורגת רביעית בעולם.

קודם לכן, במשחקי הלילה: פדרר טייל אל שמינית הגמר

במשחק הפתיחה הוא אמנם איבד מערכה, אבל היום, בדרך לשמינית הגמר, הוא ניצח בקלילות 0:3 את אלברט מונטאן הספרדי (מדורג 31 בעולם), 3:6, 4:6, 4:6. לפדרר מחכה בשלב הבא לייטון יואיט שגבר הבוקר עלמרכוס בגדאטיס, 0:6, 2:4.

המדורג השלישי בעולם, נובאק דיוקוביץ', עוד התאמץ פחות. אלוף אוסטרליה לפני שנתיים פירק לגורמים 1:6, 1:6, 2:6 את דניס איסטומין האוזבקי, 0:3 חלק. בשלב הבא מחכה לו הגרלה טובה מאוד בדמות לובאש קובוט הפולני.

משחק שמינית גמר מרתק בטורניר הגברים יהיה בין ניקולאי דוידנקו (6 בעולם) ובין רננדו ורדאסקי (9 בעולם). ורדאסקו ניצח 0:1 את סטפן קובק שפרש במהלך המשחק והרוסי ניצח 0:3, 0:6, 3:6, 4:6 את חואן מונאקו.

בטורניר הנשים, שם גם תשחק שחר פאר היום בסביבות השעה 12:00 בצהריים, העפילו בקלות רבה האחיות לבית משפחת וויליאמס. 

ונוס הדיחה את קייסי דלקוואה האוסטרלית בתוצאה 1:6, 6:7 בעוד האחות סרינה רמסה את קרלה סוארז נבארו 0:6 3:6.

בגזרה הישראלית רשם יוני ארליך הישג מרשים כשהעפיל לשלב שמינית גמר טורניר הזוגות עם שותפו, ארנו קלמנט.

הצמד הישראלי-צרפתי רשם ניצחון גדול על הצמד רנר שוטלר הגרמני ופליסיאנו לופס מספרד בתוצאה 3:6, 5:7. ארליך, אלוף אוסטרליה עם אנדי ב-2008, רשם את ניצחונו השמיני ברציפות בטורניר נוכח העובדה שאת טורניר 2009 הוא החמיץ בעקבות פציעה.

בשלב שמינית הגמר מצפה לצד זוג שמפתיע מאוד עד כה, יוהן ברנסטורם משבדיה וז'אן ג'וליאן רוג'ר מהאיים האנטליים, שהפתיעו את הספרדים טומי רוברדו ומרסל גרנולס, אשר דורגו במקום השמיני.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק