אימונים סוערים אצל חיפה והפועל

לקראת משחק העונה ביום שני, הגיעו אוהדי מכבי חיפה לאימון הבוקר בשבת עם שלל אמצעי הפירוטכניקה האפשריים. אלי גוטמן תרגל בהרכב את המגן הבוליביאני שרק נחת שלשום, הויוס

שבת 23 ינואר 2010
אשר גולדברג
 לקראת משחק העונה ביום שני בקריית-אליעזר, כשמכבי חיפה תארח את הפועל תל-אביב, גם אימוני הקבוצות היו היום קצת סוערים יותר מהרגיל. במיוחד אצל אימון האלופה.

כ-120 אוהדי מכבי חיפה הגיעו הבוקר למתחם האימונים ועודדו את השחקנים לכל אורך האימון. בשלב מסוים אף הדליקו אוהדי הקבוצה רימונים ואבוקות והלהיטו את האווירה.

אלישע לוי כמעט סגור לגבי ההרכב שיפתח במשחק, כשרק בחלק ההתקפי ישנה התלבטות- מי יפתח לצידו של ולדימיר דבאלשווילי. ההתלבטות היא בין מיוחד גדיר ומלך שערי ליגת העל, שלומי ארבייטמן.

בקישור ימשיכו לקבל את הקרדיט קולמה, כיאל קטן ורפאלוב ואת משומר המרחק בעמדת המגן הימני יחליף עלי עותמאן. אלישע לוי עבר עם השחקנים במיוחד על מצבים נייחים והזהיר במיוחד בפני דדי בן-דיין, איתי שכטר וגילי ורמוט.

במתחם חודורוב האימון היה שקט, אך לתדהמת רבים אלי גוטמן תרגל כבר למשחק העונה את המגן הבוליביאני, מיגל הויוס, עם ה-11 הפותחים.

הויוס רק נחת ביום חמישי בערב בישראל, ביחד עם דניאל דה-רידר שצפוי לפתוח על הספסל. הויוס הספיק עד כה לערוך בסך-הכל אימון שחרור קליל ביום שישי בבוקר.

מחר יערכו הקבוצות את האימונים המסכמים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק