משפחת בוזגלו נטשה בהפגנתיות

אבי נמני השאיר על הספסל את מאור בוזגלו, וביצע חילופים אחרים במהלך משחק הקבוצה מול הפועל חיפה. משפחתו נטשה בהפגנתיות את אצטדיון 'בלומפילד'. יובל אבידור דווקא גמל לנמני על החילוף, עם שער ניצחון בדקה ה-84

שבת 23 ינואר 2010
אשר גולדברג
מאור בוזגלו, שחזר מפציעה ונדמה היה שהוא חוזר לכושר, כולל יכולת טובה באמצע השבוע במשחק אימון נגד הפועל עכו, לא שותף כלל במשחק הערב (שבת) נגד הפועל חיפה. המאמן אבי נמני העדיף את גיז'רמו ישראלביץ', ציון צמח ויובל אבידור, והשאיר בחוץ את מאור.

משפחת בוזגלו המאוכזבת, בראשות האב, האם ושאר בני המשפחה, עזבו בהפגנתיות את יציע הכבוד באצטדיון 'בלומפילד', כשבהמשך יהיה וודאי לאבא, יעקב בוזגלו, מה להגיד על ההחלטה המקצועית של אבי נמני.

יובל אבידור דווקא גמל לאבי נמני על הקרדיט שנתן לו המאמן, כשכבש שער ניצחון לזכותם של הצהובים בדקה ה-84 למשחק. הקבוצה מקרית שלום רושמת את ניצחונה השלישי ברציפות, ורחוקה מרחק 3 נקודות בלבד מהיריבה העירונית, לפני משחקה מול מכבי חיפה ביום שני.

אבי נמני אמר בסיום: "הניצחון הזה היה מאוד חשוב עבורנו היום. צירפנו מספר ניצחנוות, אנחנו מראים אופי כשאנחנו לא סופגים אבל יש לנו בעיה בניצול המצבים וזה מורט את העצבים של כולנו. "

על יובל אבידור, שנכנס כמחליף וכבש את שער הניצחון אמר המאמן: "אני שמח מאוד בשבילו, זה גול חשוב שייתן לו הרבה ביטחון. אבל הקבוצה ניצחה ולא יובל אבידור. אני מקווה שהדרך הזו תימשך. חסר לנו עוד שחקן בשפיץ".

על פרשיית בוזגלו- אי שיתופו של מאור במשחק ועזיבתם של בני משפחתו את האיצטדיון במהלך המשחק אמר נמני: "אני לא רוצה להתייחס לשחקנים באופן ספציפי, אנחנו קבוצה. מה שצריך להיעשות נעשה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק