הנתונים המביכים של חיפה

ניצחון על הכח? זה לא קרה למכבי חיפה 22 שנה. אי השגת שלושה ניצחונות ברצף? זה לא קרה 14 שנה. לא לכבוש אפילו שער אחד? זה לא קרה לה 12 משחקים. כל המספרים המרתקים של המחזור האחרון

יום שני 22 ינואר 2007
יובל משעל
המחזור ה-18 בליגת העל הניב מספר הפתעות גדולות לצד משחקים מאכזבים ומשעממים ללא הזדמנויות ליד שני השערים, אך גם השבוע עולים מספר אנקדוטות מספריות מרתקות

מכבי ת"א השלימה רצף של 13 משחקים ללא הפסד שיהווה עבור הקבוצה הישג שלא הצליחה לעשות מאז עונת 2001/2. מכבי השיגה רק ניצחון אחד בחמשת משחקיה האחרונים שלא להזכיר את היכולת שמפגינה הקבוצה.  

הפועל ת"א הקבוצה ההתקפית ביותר בליגת העל שכבשה עד היום 31 שערים ניצחה ללא כל קושי את הפועל פ"ת הקבוצה שבמאזנה 8 נקודות וממעטת לכבוש ולמעשה לא כבשהשער בשלושת מחזוריה האחרונים.

 מכבי חיפה שלא הצליחה, עד המחזור ה-18,  לנצח העונה שלושה משחקים רצופים (דבר שלא קרה לה כבר 14 שנה) הפסידה במשחק חוץ מול הכח שעבורה היה זה ניצחון הליגה השני שלה ברציפות וניצחון ראשון מזה בליגת העל במגרשה הביתי בווינטר. היה זה המשחק הראשון לאחר 12 משחקי ליגה שמכבי חיפה לא כובשת בו שער. אגב, ניצחון הליגה האחרון של חיפה על הכח הושג לפי, 22 שנהרז ניצחה בעונת 1984/5 חיפה את הכח 0:5.

 מכבי הרצליה רשמה ניצחון סנסציוני על בית"ר ירושלים שהיה הניצחון השני בלבד  של הקבוצה על בית"ר ב-18 מפגשי הקבוצות בליגה הבכירה.  
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק